aktualizacja 

Pazura pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Fani aż zaczęli przecierać oczy

68

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Aktor znalazł je w archiwum, szukając podobieństw pomiędzy sobą a córką. Fryz młodego Pazury to hit. Takiego go nie widzieliście!

Pazura pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Fani aż zaczęli przecierać oczy
Cezary Pazura pokazał zdjęcie z dzieciństwa (AKPA, AKPA)

Cezary Pazura to aktor, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat występuje w największych polskich produkcjach. Ostatnio występuje nie tylko na wielkim ekranie, ale także w sieci. Na Instagramie gwiazdor pokazuje przede wszystkim swoją codzienność.

Tym razem Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa. Niewielu miało okazję zobaczyć, jak słynny aktor wyglądał jako mały chłopiec. Fotografię pokazał w celu porównania. Szuka bowiem podobieństw ze swoją córką. Jak pisze aktor:

Byłem przekonany, że Amelia to "czysta" Edytka… Żona twierdzi, że to "czysty" ja… moje zdjęcie z młodości ma być dowodem. Już sam nie wiem… W sumie podobieństwo jest. W sumie ojciec i córka - czytamy.

Fryzura małego Cezarego Pazury to hit! Gwiazdor nosił wtedy nieco dłuższe włosy niż teraz. W myśl obowiązującej mody nie zabrakło też grzywki.

Cezary Pazura i Edyta Pazura są małżeństwem od 2009 roku. Para doczekała się trójki dzieci. To 13-letnia Amelia, 10-letni Antoni i 4-letnia Rita. Podobieństw w wyglądzie aktor szukał właśnie z Amelką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić