aktualizacja 

Piąta żona Wiśniewskiego: "Miało być pięknie, a czuję się fatalnie"

39

Już niebawem rodzina Wiśniewskich będzie jeszcze większa. Żona lidera "Ich Troje"- Pola jest w ciąży. Niestety, stanu błogosławionego nie znosi nie najlepiej. Małżonka popularnego wokalisty opowiedziała o szczegółach.

Piąta żona Wiśniewskiego: "Miało być pięknie, a czuję się fatalnie"
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska (Licencjodawca, AKPA)

Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. Para ma już jednego syna - Falco Amadeusa. Ukochana popularnego piosenkarza wcześniej czterokrotnie zostawała matką. Jej dzieci to Julia, Adam, Pola i Piotr.

Michał Wiśniewski też ma potomków ze wcześniejszych związków. Teraz natomiast spodziewa się następnego dziecka. Okazuje się, że okres ciąży absolutnie nie jest łatwy dla jego małżonki.

Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech, to jakby mi lepiej - napisała pod zdjęciem roześmianego Falco.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Internauci mają swoje przypuszczenia. To będzie córka?!

Na wpis Poli Wiśniewskiej zareagowało wielu internautów. Niektórzy uważają, że gorsze samopoczucie małżonki piosenkarza to znak, że tym razem urodzi córkę! Nie brakuje poza tym komentarzy, których celem jest podniesienie Poli na duchu.

Będzie dobrze, kochana! Co złe przeminie i będzie pięknie! Dasz radę. Uściski.
Dasz radę, przecież kto jak nie my, kobiety... Wszystko minie i znów będzie pięknie
Kochana, my tak mamy niestety, ale niedługo to minie i może być tylko lepiej. Kto jak kto, ale ty dasz sobie świetnie radę.
Tak to już jest, trzeba przetrwać ten czas i mieć więcej optymizmu na następne lepsze dni, których serdecznie pani Polu życzę
Dużo zdrowia i siły pani Polu! Ściskam
Cały czas powtarzam, że ciąża choć jest pięknym czasem, to jednak jest chorobą. Tyle różnych dolegliwości, a lekarstwa brak. Życzę powodzenia i wytrwałości - piszą internautki, które uważnie obserwują profil Poli Wiśniewskiej.
Zobacz także: Jadą tam, gdzie nikt nie chce. Polak ujawnia, jak wygląda praca medyków w Ukrainie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić