Bardzo wymowne. Tak syn Cichopek zareagował na jej nową miłość

149

Katarzyna Cichopek oficjalnie potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Na zdjęcie aktorki u boku dziennikarza zareagował jej syn Adam Hakiel. Komentarz, który zamieścił na Instagramie, jest bardzo wymowny.

Bardzo wymowne. Tak syn Cichopek zareagował na jej nową miłość
Adam Hakiel, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Instagram)

O potencjalnym związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego plotkowano od dawna. Zainteresowani nie reagowali jednak na liczne spekulacje. Teraz doszło natomiast do przełomu.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wrzucili do sieci zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Związek tej pary został już oficjalnie potwierdzony. Na fotkę aktorki i dziennikarza zareagowało wiele osób.

Zasługujesz na szczęście - napisała Anna Mucha.
Kasiu, z głową uniesioną zdobywaj szczyty - czytamy w komentarzu Marcina Mroczka.
Cudowności dla was - pisze Joanna Koroniewska.
Moja kochana. Niech się wam wiedzie - życzy Anna Wendzikowska.

Podobnych komentarzy jest zdecydowanie więcej. Najmocniej jednak w oko rzuca się wpis Adama Hakiela, syna Marcina i Katarzyny. 13-latek opublikował trzy serduszka. Można to interpretować w ten sposób, że chłopak akceptuje nowy związek mamy.

Warto spostrzec, że aktorka odpowiedziała synowi. W ripoście przesłała mu aż siedem serduszek. Ten przekaz może sugerować, że mają dobrą relację.

Aktualnie Adam Hakiel przebywa w górach. Pojechał tam z ojcem i siostrą. To kolejny taki wyjazd, którego organizatorem jest Marcin Hakiel.

Dobro dzieci najważniejsze

Informując o rozstaniu, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zapewniali, że najważniejsze jest dla nich dobro dzieci. Ich poczynania wskazują na to, że rzeczywiście chcą jak najlepiej troszczyć się o swoje pociechy.

Celebryci dzielą się opieką nad dziećmi. Spędzają z nimi czas w różnorodny sposób. Poza tym starają się im towarzyszyć podczas ważnych wydarzeń, jak choćby uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc gorzko o TVP. "Nie podpisałabym się pod tym"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić