Reni Jusis publikuje zdjęcia topless. Fani? Lawina komentarzy

63

Reni Jusis opublikowała na Instagramie zdjęcia, które rozgrzały fanów. Pozowała topless, zasłaniając intymne części ciała czerwonym kapeluszem. Czy to zapowiedź nowego teledysku? Fani są przekonani, że tak.

Reni Jusis publikuje zdjęcia topless. Fani? Lawina komentarzy
Reni Jusis. Zdjęcie ilustracyjne. (AKPA)

Reni Jusis opublikowała zdjęcia topless. Gwiazda zdecydowała się na dość odważną sesję zdjęciową, zrealizowaną nad morzem, w Jantarze - dowiadujemy się z opisu na Instagramie.

Piękna wokalistka prężyła się w blasku zachodzącego słońca. Widoki z tła robią wrażenie, choć oczywiście całe show skradło piękne i zgrabne ciało 47-letniej Renaty Jusis-Makowieckiej.

Fani zachwyceni. Czy to zdjęcia do powstającego teledysku?

Użytkownicy Instagrama chętnie komentowali nowe zdjęcia, opublikowane wczoraj przez wokalistkę. Mówili, że są "hot", a piosenkarka wygląda bosko.

Zadawali także pytania o zbliżający się teledysk. Jeden z fanów stwierdził, że wkrótce zapewne ukaże się klip do "L'été indi", które obiło się szerokim echem wśród słuchaczy. Chwilę później artystka odpowiedziała mu jednak, że niestety, ale nie trafił. Co najważniejsze - zapowiedziała, że właśnie realizowany jest teledysk do nowego utworu! Z pewnością już wkrótce o wszystkim się dowiemy!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić