aktualizacja 

Piękny gest Izabelli Krzan i Tomasza Kammela. Tak pomagają Ukrainkom

Prowadzący "Pytania na śniadanie" znaleźli nietypowy sposób na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zadbali o kobiety, które lada dzień urodzą swoje dzieci.

Piękny gest Izabelli Krzan i Tomasza Kammela. Tak pomagają Ukrainkom
Izabella Krzan i Tomasz Kammel prowadzą razem "Pytanie na śniadanie" (TVP)

Izabella Krzan i Tomasz Kammel już od roku prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie". Po nagłym odejściu Marzeny Rogalskiej młoda prezenterka stanęła przed sporym wyzwaniem. Jak się okazało, szybko sprawdziła się w nowej roli i zyskała sympatię widzów TVP.

W obliczu wojny w Ukrainie gwiazdy telewizji angażują się w pomoc dla potrzebujących. Uwaga Izabelli Krzan skupiła się na ciężarnych Ukrainkach, które znalazły schronienie w Polsce. Lada dzień urodzą w obcym kraju, często nie mając najpotrzebniejszych rzeczy dla noworodka.

Zobacz także: Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym

Dlatego prowadzący "Pytania na śniadanie" postanowili zasponsorować wyprawki dla ukraińskich dzieci. Wskazali jedno z miejsc, gdzie można przekazać datki na ten cel.

Gdy się ucieka przed wojną, ciężko zabrać wszystko, co potrzebne. Dlatego we Wrocławiu w szpitalu im. Falkiewicza położne i cała tamtejsza ekipa zrzucają się na wyprawki. Koszt jednej to 500 zł. (...) My kupujemy 20 takich wyprawek dla ukraińskich mam - napisała Krzan na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Izabella Krzan zachęciła fanów, aby sprawdzili, czy również inne szpitale położnicze organizują takie akcje. Jak zwróciła uwagę, liczy się każdy gest.

Być może w szpitalach w waszej okolicy jest podobnie. Szybki telefon na oddział położniczy i już będziecie wiedzieć jak wygląda sytuacja - dodała.
Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić