Taki majątek mają Cichopek i Hakiel. Gigantyczna suma. Będą się musieli podzielić?

59

Internauci są w szoku po informacji o tym, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili się rozstać po 17 latach małżeństwa. Tymczasem "Super Express" zauważa, że kwestią sporną może okazać się ogromny majątek pary.

Taki majątek mają Cichopek i Hakiel. Gigantyczna suma. Będą się musieli podzielić?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (AKPA)

Niedawno Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali w sieci, że postanowili się rozstać. Oboje podkreślają, że małżeństwo chcą zakończyć w zgodzie.

Tymczasem "Super Express" zwraca uwagę na ich majątek o wartości blisko 10 mln zł. Jego podział może okazać się kwestią sporną.

Co mają Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel?

Celebryci mogą pochwalić się naprawdę dużym majątkiem. Posiadają aż sześć szkół tańca w Warszawie, które działają pod nazwiskiem Marcina - Hakiel Akademia Tańca. Ich wartość szacuje się na ok. 3,5 mln zł.

Mają też ponadstumetrowy apartament wart ok. 2 mln zł i 50-metrowe mieszkanie w ekskluzywnej lokalizacji za prawie 700 tys. zł. Trzy lata temu spieniężyli za ok. 3 mln zł swoją 500-metrową willę na Wilanowie - zauważa "Super Express".

To jednak nie wszystko! Zaznaczono bowiem również, że Cichopek porusza się luksusowym audi Q5 za ok. 300 tys. zł, natomiast Marcin ma volkswagena golfa za około 150 tys. zł. Poza tym na pewno posiadają jakieś oszczędności...

Zobacz także: Małgorzata Socha o pokazywaniu męża na Instagramie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić