Pierwsza rocznica z drugą żoną. Romantyczne oblicze prezesa TVP

81

To już rok od ślubu Jacka i Joanny Kurskich. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach. Teraz małżeństwo świętowało rocznicę w romantycznych okolicznościach.

Pierwsza rocznica z drugą żoną. Romantyczne oblicze prezesa TVP
Dokładnie rok temu Kurscy pobrali się w sanktuarium w Łagiewnikach (AKPA)

Jacek i Joanna Kurscy poznali się w 2016 roku na korytarzach gmachu Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza. Dwa lata później zostali oficjalnie małżeństwem. Do pełni szczęścia brakowało im jeszcze ślubu kościelnego.

Rocznica ślubu Jacka i Joanny Kurskich. Świętowali w powiększonym składzie

Marzenie udało się zrealizować po unieważnieniu wcześniejszych kościelnych małżeństw. 18 lipca wybrankowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sanktuarium w Łagiewnikach.

Dokładnie rok później para powróciła w to samo miejsce. Jak donosi "Super Express", małżonkowie pojawili się w kościele w powiększonym składzie. Przed ołtarzem dziękowali Bogu za narodziny córeczki Anny Klary.

Romantyczna strona prezesa TVP. Zabrał żonę na kameralną randkę

Para zatrzymała się w hotelu niedaleko Wawelu. Jacek Kurski przygotował dla ukochanej romantyczną niespodziankę. Ofiarował żonie bukiet czerwonych róż.

Prezes TVP zadbał także o romantyczny nastrój. Zaprosił Joannę na randkę na tarasie z widokiem na stary Kraków. Tam nakarmił ukochaną truskawkami.

Nie znam bardziej kochającego i mądrego człowieka niż Jacek. To urodzony strateg, wrażliwy ojciec i wspaniały mąż. Wiele razem przeszliśmy i nigdy nie przestaliśmy się wspierać. Nasze małżeństwo jest jak dom, który powstał na skale – opisała Joanna w rozmowie z "Super Expressem".

Jacek Kurski wcześniej przez 24 lata był mężem Moniki Kurskiej. Ma z nią trójkę dorosłych synów. Joanna Kurska była z kolei w żoną Tomasza Klimka. Mężczyzna nadal współpracuje z Telewizją Polską. Wyreżyserował m.in. koncert niepodległościowy na 11 listopada.

Obejrzyj także: Zarobki Jacka Kurskiego ujawnione. Komentarz posła Solidarnej Polski

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić