Piotr Adamczyk straci pracę? Polsat nie chce wspierać Putina

Piotr Adamczyk otrzymał główną rolę w serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Niestety, niebawem może stracić to zajęcie. Wszystko za sprawą możliwego zdjęcia produkcji z anteny.

Piotr Adamczyk straci pracę? Polsat nie chce wspierać Putina
Piotr Adamczyk (akpa)

Serial "Kowalscy kontra Kowalscy" cieszy się sporą popularnością. W obsadzie hitu Polsatu znaleźli się tacy aktorzy jak m.in. Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski, Marieta Żukowska czy Wiktoria Gąsiewska.

Obecnie w telewizji pojawia się druga seria tej produkcji. Planowano już trzeci sezon, jednak nagle wszystko wyhamowało.

Praktycznie gotowy był już scenariusz, szukano nowych postaci, które dołączą do serialu. Ale kilka dni temu poinformowano ekipę, że kolejne odcinki jednak nie powstaną - mówi "Super Expressowi" osoba związana z produkcją.

"Kowalscy kontra Kowalscy" znikną z anteny?!

Przeszkodą jest tutaj agresja Rosji na Ukrainę. Serial "Kowalscy kontra Kowalscy" powstaje bowiem dzięki rosyjskiej licencji. Produkcja jest odpowiednikiem popularnego na wschodzie "Iwanowy-Iwanowy".

Wygląda na to, że gdy nawet wielkie światowe marki wycofują się z Rosji, także Polsat nie zamierza wspierać agresora. Stacja na razie nie określa, czy trzecia seria powstanie - zaznacza "SE".
Zobacz także: Małgorzata Heretyk o chrzcinach córki i poradach wróżek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić