o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Piotr Gąsowski poszedł po bandzie. Tak ośmieszył Tomasza Kammela

50
Podziel się

Piotr Gąsowski jest znany z nietuzinkowego poczucia humoru. Ostatnio o tym przypomniał. Prezenter postanowił przerobić kultową scenę z filmu "Miś". W swojej wersji słynnego nagrania zadrwił z Tomasza Kammela.

Piotr Gąsowski poszedł po bandzie. Tak ośmieszył Tomasza Kammela
Tomasz Kammel i Piotr Gąsowski (akpa)
bESIiULF

Piotr Gąsowski postanowił przerobić fragment "Misia". Popularny prezenter wcielił się w rolę Tomasza Kammela i w ten sposób wyśmiał jego przemowę podczas koncertu Andrei Boccellego pt. "Cud życia".

Bocelli zatytułował swój koncert "Cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy - mówił Kammel.
bESIiULH

Gąsowski zadrwił z Kammela. "Tak wiele mu zawdzięczam..."

Gąsowski podłożył głos pod dobrze znaną scenę i zadrwił z Kammela.

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej telewizji pan prezes Kurski Jacek, tak wiele mu zawdzięczam. Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki, to nie ludzie to wilki. To mówiłem ja, Kammel Tomasz, trener II klasy. Niech żyje nam prezes sto lat - powiedział Gąsowski.
bESIiULN

Pojawiła się oczywiście piosenka zaczynająca się od "łubudubu". - To jeszcze ja, Kammel Tomasz, bo ja zapomniałem podziękować za cud życia w pierwszym rzędzie. Łubudubu łubudubu gratuluje prezesowi życia cudu, niech żyje nam, to śpiewałem ja, Kammel - dodał.

Wideo robi furorę. W opisie Gąsowski podkreślił, że "taki filmik proponuje na Światowy Dzień Wazeliny".

Co do Tomka... Tomek! Mimo wszystko uważam, że jesteś prezenterem pierwszej klasy! I to jest, z pewnością, niepodważalne! I tak uważam nadal! Ale, jako, że jestem też "kabareciarzem", nie mogłem sobie odmówić podzielenia się z moimi followersami tym filmowym skojarzeniem! I ... wielkim zdziwieniem! - dodał Piotr Gąsowski.
bESIiULO
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESIiUMi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
coooo
8 miesięcy temu
Dlaczego Kammel ciągle w Monachium siedzi?
DiM
8 miesięcy temu
Chyba siebie ośmieszył. Gąs żenada!
ewa
8 miesięcy temu
Piotr Gąsowski, zamieszany w aferę narkotyków, facet skoncentrowany na sobie, zostawia kolejna żonę z dzieckiem. Psychika i wyglad odpycgajace.
bESIiUMj
Huck
8 miesięcy temu
Tomek uważam, że jesteś prezenterem Extraklasy! i przy tym zostajmy (-:
Bobik
8 miesięcy temu
Brawo Gasu jeszcze ten kamień z Jeleniej góry po którym Kamel stąpał
Kris
8 miesięcy temu
Prawdę powiedzial
Graszka
8 miesięcy temu
Brawo Piotr... Wreszcie ktoś powiedział mu prawdę. Nic mu nie pasuje, nawet wzrost Krzan!!!!.. Ale o swoim nie pomyślał..
Ada
8 miesięcy temu
Gąsowski jak ty wyglądasz masz lustro i głowy chyba też nie bo myślisz tym co masz między nogami dzieci ci ,spłaca jak przyjdzie czas a ty Kamelowi nawet nie warto jesteś mu butów czyścić ty przy Kamelu to jak zwykle zero z urodą rozumem kultura inteligencja itd.
Ania
8 miesięcy temu
Doskonałe! Brawa dla pana Piotra Gąsowskiego.
Iza
8 miesięcy temu
Po bandzie to podszedł P G jak dziecka zapomnial z przedszkola odebrac. Gwiazdor od 7 bolesci co mizdrzy sie ze sceny; nic nie lepszy.
Gość
8 miesięcy temu
Celebryci i telewizje jedną sieją propagande,choć są wyjątki ,tylko jak któryś sie wylamie i myśli inaczej to go ogłupiają i szydzą z niego.....
Tomasz
8 miesięcy temu
Wy w tej telewizji jesteście wszyscy sobie równi czy to w takiej czy innej stacji ważne żeby gaża była wysoka
Andre1
8 miesięcy temu
Panie Piotrze mnie się wydaje,że Kammel po prostu sobie złośliwie zakpił z prezesa Kurskiego. Jak się zastanowić, to nie mogło być inaczej.
bESIiUMb
mądry ubek
8 miesięcy temu
Piotr Gąsowski już dawno temu poszedł po bandzie gdy przyszedł na świat i swoim wyglądem śmieszy świat.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić