o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Śmierć księcia Filipa. Harry już w Wielkiej Brytanii. Bez Meghan

73
Podziel się

Książę Harry wrócił do ojczyzny, aby wziąć udział w pogrzebie dziadka - księcia Filipa. Nie ma przy nim jego żony Meghan, która jest w zaawansowanej ciąży.

Śmierć księcia Filipa. Harry już w Wielkiej Brytanii. Bez Meghan
Książę Harry wrócił do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dziadka. Nie ma przy nim jego żony Meghan. (Getty Images)
bESpZJCd

Książę Harry wrócił do Anglii w niedzielę 11 kwietnia – przyleciał lotem linii British Airways z Los Angeles do Londynu. Zgodnie z obowiązującym w Wielkiej Brytanii zasadami bezpieczeństwa powinien spędzić w kwarantannie dziewięć dni.

Książę Filip – pogrzeb małżonka Elżbiety II. Książę Harry wrócił do Anglii

Według ustaleń Mirror w chwili powrotu do Anglii książę Harry nosił na twarzy maseczkę ochronną. Po wyjściu z samolotu wsiadł do range rovera i odjechał w eskorcie ochrony.

bESpZJCf

Prawdopodobnie książę Harry zakończy kwarantannę wcześniej, aby zdążyć na pogrzeb swojego dziadka – Filipa. Uroczystości odbędą się w sobotę 17 kwietnia. Może zakończyć ją pięciu dniach pod warunkiem, że we własnym zakresie wykona test na koronawirusa, który da negatywny wynik.

Zobacz także: Zobacz też: Zmarł książę Filip. Ekspertka opowiedziała o kontrowersyjnym wątku z jego życia
bESpZJCl

Książę Harry przyjechał do Wielkiej Brytanii w pojedynkę. Jego żona Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży i za radą lekarza, który uznał tak długą i forsowną podróż za zagrożenie dla niej i dziecka, zdecydowała się na pozostanie w domu.

Na temat powrotu księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii zabrał głos Richard Fitzwilliams, ekspert od brytyjskiej monarchii. Jego zdaniem obecność młodszego syna następcy tronu na pogrzebie może być milowym krokiem do pojednania się członków rodziny królewskiej. Ich relacje mają pozostawać napięte po wywiadzie Oprah Winfrey, w którym Harry i Meghan oskarżyli bliskich o brak wystarczającego wsparcia oraz rasistowskie komentarze pod adresem ich synka, Archiego.

Pokaz jedności byłby kluczowy dla uzdrowienia relacji Harry'ego z rodziną po bardzo szkodliwych zarzutach, jakie on i Meghan postawili podczas wywiadu udzielonego Oprah – podkreślił Richard Fitzwilliams (Mirror).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESpZJCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(73)
Phh
8 miesięcy temu
Jak widać nie dla Wszystkich jednakowe obostrzenia. Test we własnym zakresie. 5 dyniowa kwarantanna...
Andrzej
8 miesięcy temu
WP zajmuje się prostytucją?
xyz
8 miesięcy temu
Pojęcie wrócił jest niezgodne z prawdą! Może raczej przyjechał! Nie wprowadzajcie ludzi w stan osłupienia!
bESpZJCH
Ameryka
8 miesięcy temu
Harry przyleciał po koperte od ojca bo już nie wyrabia na czynsz w USA. Megan na zmywaku kokosòw nie zarobi.
Pol 1-0 uk
8 miesięcy temu
Krawczyk miał lepszy pogrzeb niż planowany pogrzeb księcia Filipa.
Kròl
8 miesięcy temu
Megan u Uk jest juz skończona, może já wezmà na pokojòwke albo do stajni królewskiej.
Realista
8 miesięcy temu
Książę Harry jest bękartem księżnej Diany, książę Filip nie jest jego dziadkiem , w żyłach księcia Harryego płynie zamiast błękitnej krwi, pospolita czerwona krew/ jucha - książę jest tego świadomy stąd jego ostatnie decyzje.
jak
8 miesięcy temu
Harry jest zwolniony z kwarantanny, bo zwolnieni sa dyplomaci i inne osoby z roznych misji itd, przylecial z testem, i zrobi sobie ponowne testy juz w UK , wiec pismaki musicie sie douczyc,
Ksiàże
8 miesięcy temu
“Uniknie kwarantanny jak zrobi test na swój koszt....” jakby był biedny..może rodzina królewska zrzuci sie na ten test..
abc
8 miesięcy temu
kiedy ten morderca odpowie za ludobójstwo dokonane na bliskim wschodzie i na polakach zamordowanych korono wirusem. Mamy im współczuć ? Czy był taki okres w dziejach tego chorego angielskiego ludu gdy nie mordowali innych aby przeżyć?
Lena
8 miesięcy temu
Impreza jest rozrywką a pogrzeb to już stres to całkiem inna sytuacja z tymi wyjazdami dla ciężarnej i jeszcze ta napięta sytuacja.
Jagódka62
8 miesięcy temu
W szpileczkach w 8 m-cu chodziła i latała samolotem do Ameryki na imprezkę to wtedy było ok. tak ? Nie było zagrożeń ? A teraz ma dobrą wymówkę - pan dochtór zabronili .....
xcxc
8 miesięcy temu
Sraty taty z tą ciążą , ale dobrze - śmieci się zostawia w domu
bESpZJCz
Kadza
8 miesięcy temu
Moze dogada sie z rodzina. 5 dni przed pogrzebem troche czasu ma.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić