Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Podchodzą do Kuleszy na ulicy. "Pytają, czy wyszłam na przepustkę"

63

Agata Kulesza nie ukrywa, że udział w serialu "Skazana" sporo zmienił w jej życiu. Aktorka w rozmowie z nami przyznaje, że fani serialu potrafią w zaskakujący sposób zwracać się do niej na ulicy. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Podchodzą do Kuleszy na ulicy. "Pytają, czy wyszłam na przepustkę"
Agata Kulesza jest gwiazdą serialu "Skazana" (AKPA, Niemiec)

Agata Kulesza odwiedziła studio Wirtualnej Polski w związku z premierą trzeciego sezonu serialu "Skazana", który na platformę Player.pl trafi 10 listopada.

Już teraz w rozmowie z nami aktorka, która w "Skazanej" wciela się w główną postać Alicji Mazur niesłusznie skazanej za zbrodnię, której nie popełniła, zdradza szczegóły nowego sezonu oraz opowiada, jak udział w "Skazanej" wpłynął na jej codzienne życie.

Zobaczcie fragment naszej rozmowy z Agatą Kuleszą na temat serialu "Skazana" w materiale wideo poniżej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agata Kulesza o serialu "Skazana": "Ludzie pytają, czy wyszłam na przepustkę, gdy widzą mnie na ulicy"
Gdy ludzie podchodzą do mnie na ulicy i mówią o Skazanej, słyszę: "Ojej, pani jest na przepustce? Już pani wyszła?". To się zdarza bardzo często... Później słyszę: "Pani jest taka mała?", bo wszyscy myślą, że jestem dużo większa. Ale pojawia się też: "Ojej, pani jest młoda", bo - mimo że nie ukrywam mojego wieku - w serialu występuję bez make-up'u. A potem słyszę np. w restauracjach: "Nie namówiłaby pani Pati, żeby do nas przyszła?". Ostatnio nawet w centrum handlowym do mnie podszedł i powiedział: "Och, ta nasza kochana Pati..." - mówi nam Agata Kulesza.

Nie jest tajemnicą, że "Skazana" wywołała dużo emocji i ogólnopolskie zainteresowanie tematyką więzienną. Agata Kulesza zdradza nam, co widzów czeka w trzecim sezonie serialu.

Trzeci sezon to jest walka z Hepnerem (kierownikiem więzienia, w którym przebywa Alicja Mazur - przyp. red.), czyli postacią graną przez Adasia Woronowicza. Na tym siedzi ten trzeci sezon. Właściwie to Hepner jest gdzieś tam postacią centralną. Prawda bowiem jest też taka, że jak się robi kolejny sezon, to czasami trzeba odciążyć tę główną postać i troszeczkę "usiąść" na innych i uważam, że dobrze się stało, że ten nowy sezon tak właściwie przekierował się na Hepnera. Trzeci sezon jest też bardzo mroczny - dodaje Agata Kulesza.

A jakie są kulisy kręcenia "Skazanej" - gdzie jest kręcony serial? Czy Kulesza polubiła już swój uniform więzienny? I co sądzi o spin-off'ie "Skazanej", czyli serialu "Pati"? Odpowiedzi na te pytania oraz więcej szczegółów o nowym sezonie "Skazanej" również znajdziecie w naszym materiale wideo powyżej.

Zobaczcie też inny wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka była Mery Spolsky. Wokalistka opowiedziała m.in. o kulisach powstawania jej nowej płyty "Erotik Era", zdradziła, dlaczego nie występuje w TVP oraz dlaczego zmierzenie się z aspektem mocniejszego eksponowania swojej seksualności było w ostatnim czasie dla niej bardzo ważne. Zobaczcie nasz wywiad z Mery Spolsky.

Zobacz także: Mery Spolsky: Nie chcę mieć nic wspólnego z TVP. Wspieranie społeczności LGBT jest dla mnie ważne
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić