aktualizacja 

Pokazała zdjęcia ze ślubu. Schreiber o relacjach z mężem

28

Małżeństwo Łukasza i Marianny Schreiberów to jedna z najgorętszych par polskiej polityki. Chociaż pozornie często stoją po dwóch stronach politycznej barykady, to "zawsze mogą na siebie liczyć". Tak twierdzi liderka ruchu Mam Dość.

Pokazała zdjęcia ze ślubu. Schreiber o relacjach z mężem
Marianna Schreiber podzieliła się zdjęciami ze ślubu (Twitter)

Żona ministra Łukasza Schreibera opublikowała w sieci zdjęcia ze swojego ślubu i wesela. To kolejna rocznica ślubu znanej pary, która zawarła związek małżeński w 2015 roku.

Od tego czasu w ich związku bywało różnie. Niekiedy - o czym informowała sama Marianna Schreiber - polityczna działalność była przeszkodą w dobrych relacjach z mężem. Kontrowersje wzbudził też udział żony ministra w programie Top Model.

Ostatnio celebrytka i założycielka ruchu Mam Dość wycofała się jednak z mocnej krytyki Prawa i Sprawiedliwości, ograniczyła życie publiczne i poprawiła relacje małżeńskie.

Świadczy o tym zdecydowany opis zdjęć, wrzuconych na Twittera.

Nawet w trudnych chwilach, zawsze mogliśmy i możemy liczyć na siebie i na naszą miłość. I to jest piękne - pisze Marianna Schreiber.

Co ciekawe, Marianna Schreiber nie jest pierwszą żoną ministra. Łukasz Schreiber zawarł cywilny ślub. Z pierwszego małżeństwa ma dziecko. Warto podkreślić, że swoją aktualną małżonkę poznał już po rozwodzie.

Obydwoje określają się jako osoby "po przejściach", jednak ich związek trwa już od wielu lat.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci komentują zdjęcia Marianny Schreiber

Komentujący tym razem głównie przychylnie odnieśli się do zamieszczonych fotografii.

Niech ta przed laty podjęta przez Was decyzja o wspólnym życiu, owocuje dziś, jutro i zawsze, dając Wam radość i spełnienie. Wszystkiego najlepszego dla Was Kochani GRATULACJE - pisze jeden z użytkowników Twittera.

Złośliwości oczywiście nie mogło zabraknąć.

Nie miał ślubu kościelnego z pierwszą żoną, ale mają wspólne dziecko, więc skonsumowali małżeństwo bez wątpienia. Nie da się tego obejść, że de facto, według wiary którą tak mocno Pani wyznaje, jest to cudzołożnik, który nie pozostaje wierny matce swojego dziecka - stwierdza internautka pod zdjęciami pary.

Niektórzy uważają, że na zdjęciu jest inna kobieta. Rzeczywiście, 30-letnia dziś Marianna Schreiber przez 8 lat małżeństwa bardzo się zmieniła.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić