aktualizacja 

Polacy nie mają litości. Kompromitujące nagranie z Chorosińską

832

Jeszcze cztery lata temu nie wiedziała, ilu posłów zasiada w polskim Sejmie, w poniedziałek 27 listopada prezydent Andrzej Duda mianował ją nowym ministrem kultury. Nagranie rozmowy w Radiu Zet sprzed lat, w którym gwiazda "M jak miłość" kompromituje się swoją niewiedzą z historii najnowszej i wychowania obywatelskiego, odkopali internauci.

Polacy nie mają litości. Kompromitujące nagranie z Chorosińską
Internauci przypomnieli sobie o kompromitującym filmiku z Chorosińską (PAP, YouTube, Radio Zet)

Kto był pierwszym premierem w postkomunistycznej Polsce, ilu posłów zasiada w Sejmie oraz jaki wiek musi osiągnąć kandydat na prezydenta, by móc startować w wyborach.

Nagranie Radia Zet sprzed czterech lat, w którym Dominika Chorosińska nie potrafi odpowiedzieć na żadne z tych pytań, wraca jak bumerang i rozgrzewa internautów.

Nowa minister kultury: Yyy, nie powiem pani

Wszystko przez to, że mimo swojej niewiedzy gwiazdka serialu "M jak miłość" właśnie została ministrem kultury z ramienia PiS. Nominację na to stanowisko aktorce wręczył prezydent Andrzej Duda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy, które stanęły "za życiem" i są przeciwko protestom

I choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy rząd Mateusza Morawieckiego powstał zaledwie na dwa tygodnie, warto przyjrzeć się kompetencjom, jakie na stanowisko ministra kultury ma Dominika Chorosińska.

Rozpoznawalność młoda aktorka zyskała rolą Ewy w serialu "M jak miłość". Występowała także w telewizyjnym show "Jak oni śpiewają".

Zdrada i ciąża pozamałżeńska były na ustach opinii publicznej, bo aktorka deklarowała duże przywiązanie do katolickich wartości.

O odkopanym w sieci filmiku ze studia Radia Zet pisze "Super Express":

Nagranie zamieszczone w sieci spotkało się ogromnym odzewem wśród internautów, którzy udostępniają je dalej. Pod wideo zaroiło się od komentarzy - jedni kpią, drudzy krytykują nową minister za brak podstawowej wiedzy, jeszcze inni nie dowierzają, że polityczka naprawdę dała taki "popis" w radiowym studiu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić