aktualizacja 

Polak robi furorę w Hollywood. Najbardziej zaskoczyła go Kim Kardashian

25

Kevin Ostajewski to ceniony w USA fotograf i kamerzysta. Urodził się w Stanach, dorastał w Polsce, a obecnie mieszka w Los Angeles. Przyjaźni się i pracuje największymi gwiazdami. To on robił zdjęcia na ślubie Britney Spears i Sama Asghari. Ostajewski zdradza, jacy są celebryci, o których rozpisują się największe światowe magazyny i jak wygląda współpraca z nimi. Będziecie zdziwieni.

Polak robi furorę w Hollywood. Najbardziej zaskoczyła go Kim Kardashian
Kevin Ostajewski i Paris Hilton (Archiwum prywatne)

Jennifer Lopez, Billie Eilis, Kim i Kourtney Kardashian, Martin Garrix, Adriana Lima, Christina Aguilera, Pamela Reif – między innymi z tymi gwiazdami miał okazję pracować Kevin Ostajewski. Jak czytamy w jego biografii, współpracował z ponad 100 sławami.

Znam dość dużo gwiazd, ponieważ na co dzień pracuję z Paris Hilton i wiele osób poznałem właśnie dzięki niej. Współpracuję z Paris jako personalny fotograf od prawie 4 lat - tłumaczy w rozmowie z o2 Kevin Ostajewski.

Zaskoczyła go Kim Kardashian

Jak wygląda współpraca z największymi gwiazdami? - Pracuję z różnymi osobami i każdy jest inny. Uważam, że trzeba być wyrozumiałym, bo życie celebrytów wcale nie jest takie łatwe i wbrew pozorom muszą ciężko na swą sławę pracować. Wiem i widzę, jak Paris codziennie pracuje - podkreśla. Polski fotograf dodaje, że nie wie, czy współpraca z amerykańskimi sławami różni się od tej z celebrytami z naszego kraju. - Nie mam jeszcze dużego porównania, bo jeszcze nie pracowałem z polskimi gwiazdami - tłumaczy.

Fotograf zdradza za to, co go zaskoczyło u Kim Kardashian, z którą miał okazję współpracować.

Robiłem zdjęcia dla Kim Kardashian i Paris Hilton. Zaskoczyło mnie to, jaką dużą Kim ma ekipę pod sobą. Chodzi o liczbę osób wokół niej: czyli prywatny kierowca, prywatny kucharz, liczba ochroniarzy, ekipa do stylizacji itd. Jak robiłem jej zdjęcia w jej prywatnym domu to pamiętam było około 20 ludzi tylko do jej dyspozycji – wylicza Ostajewski w rozmowie z o2.

Fotografował ślub Britney Spears

Polska szerzej usłyszała o Kevinie, gdy wyszło na jaw, że robił zdjęcia na ślubie Britney Spears. Jak to się stało, że amerykańska gwiazda mu zaufała? - Poznałem Sama Asghari (obecny mąż Britney Spears – przyp.) kilka lat temu na siłowni, pracowałem z nim przez kilka lat i to sprawiło ze dostałem propozycję, żeby być na ślubie - mówi.

Samą Spears Ostajewski poznał zaś dwa lata temu. - Była w innym stanie i teraz jest o wiele bardziej szczęśliwa i radosna. Przez ten ślub zaufała mi i mamy o wiele lepsze relacje i myślę, że będzie z tego większa współpraca. Po ślubie spędziłem czas z nią prywatnie i przejrzeliśmy zdjęcia - mam nadzieje ze niedługo zobaczycie jeszcze nowe zdjęcia - kwituje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ten hit śpiewała cała Polska. Szczere wyznanie Jeden Osiem L po latach
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić