Poli Lis grożono śmiercią. Córka dziennikarza krótko to podsumowała

12

Córka Tomasza Lisa otrzymała telefon z pogróżkami. Pola Lis zapowiedziała podjęcie kroków prawnych, a jej ojciec potwierdził, że do prokuratury wpłynęło odpowiednie zawiadomienie.

Poli Lis grożono śmiercią. Córka dziennikarza krótko to podsumowała
Poli Lis grożono śmiercią. Sprawa trafiła do prokuratury (AKPA, AKPA)

O pogróżkach pod adresem 26-letniej córki Tomasz Lis poinformował w poniedziałek po południu. Jak ujawnił, dziewczyna otrzymała telefon, w którym grożono jej śmiercią.

Źle się bawicie, łajdacy. Nikogo nie wystraszycie ani nie zastraszycie. Budzicie wyłącznie bezbrzeżne obrzydzenie - dodał szef polskiego wydania tygodnika "Newsweek".

We wtorek, w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl, do sprawy odniosła się sama zainteresowana. Skomentowała sprawę krótko.

Zobacz także: Iga Lis wyprowadza się z domu. Kinga Rusin zostanie kompletnie sama
To jest obrzydliwe i ewidentnie miało zaboleć nie tylko mnie, ale i moich bliskich. Zostały podjęte odpowiednie kroki - powiedziała Pola Lis, a niedługo później jej ojciec potwierdził, że sprawa została już zgłoszona prokuraturze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy, że Pola Lis to kolejna osoba, której w ostatnim czasie grożono śmiercią. Niedawno o telefonie z pogróżkami poinformowała też Maria Giertych, córka Romana Giertycha, ale i Marcin Matczak czy Borys Budka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić