Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Polska zostanie podzielona?! Krzysztof Jackowski znów przeraża

228
Podziel się:

Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną wizję. Niestety, po raz kolejny ten popularny jasnowidz podzielił się prognozą, która nie napawa optymizmem. Jakie przeczucia ma Jackowski?

Polska zostanie podzielona?! Krzysztof Jackowski znów przeraża
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski regularnie opowiada o różnych wizjach. Przedstawia je za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Niestety, najnowsza przepowiednia jest dramatyczna.

Polska zaczyna być rozgrywana od wewnątrz, ale siłami zewnętrznymi. Polska jest w bardzo niedobrej sytuacji, ponieważ jest na tę okoliczność osamotniona. Ciężko mi zrozumieć nasz rząd. Dwojako mi myśl podpowiada - powiedział jasnowidz.

Później zaczął się zastanawiać, czy obecnie polski rząd jest "przestraszony i zatrwożony tą sytuacją, czy może zwyczajnie ściemnia". - Tego nie potrafię jeszcze rozszyfrować. Poczucie może być moją sugestią, więc w tym przypadku mogłoby być błędne. Nie chcę jeszcze wypowiadać swego zdania do końca, ale biorąc pod uwagę wizję, wtedy kiedy mówiłem o tym wszystkim, a to nie miało jeszcze w żadnym wypadku miejsca - dodał Jackowski.

Była tylko zaraza i to był problem, to wtedy odnosiłem wrażenie, że rząd nawet z tym zrzuceniem władzy doskonale wie, co robi. To by było niedobre dla nas. Ale nie osądzajmy, poczekajmy - kontynuował.

Następnie wyznał, że na myśl przyszedł mu problem energetyczny. - Przyjdzie moment, że raptem rząd będzie nas namawiał, mówił o natychmiastowej, drastycznej oszczędności energii w wielu postaciach: oświetleń, będzie chodziło o prąd i gaz - zaznaczył Jackowski.

Ale dziwna rzecz, bo będzie to wyglądało w taki sposób, jakby Polska głównie będzie miała z tym problem. I to się stanie nagle. Trochę będzie to niezrozumiałe. Jeżeli dotknie to Europę, to w mniejszym stopniu, niż nasz kraj. Kompletnie tego nie rozumie, ale tym są właśnie wizje. Wdowa po mężu polityku wystąpi w mediach z orędziem, albo wystąpi w mediach z apelem. Wyraźne będzie rozgrywanie Polską - precyzował.

Sadownicy będą mieli kłopot?!

Krzysztof Jackowski przewiduje, że poważny problem dopadnie sadowników.

Coś opadnie i sadownicy będą mieli plony, których nie będą mogli ruszyć, sprzedać. Źle to wygląda. Ktoś by powiedział, że będzie to od razu konflikt. A ja wam powiem tak: dojdzie do awarii. Awaria będzie sabotażem. Na tej awarii ne tylko Polska ucierpi, ale w dużej mierze Polska. To będzie sabotaż. Będzie się mówiło być może o jakimś skażeniu, ale ja mam wrażenie, że go wcale nie będzie. Będzie się mówiło o sabotażu, ale to będzie sztuczne. Brzmi to absurdalnie, ale mówię to państwu. Będą pobierane próbki ziemi i na tej podstawie będzie coś określanie, ale to będzie fikcją, w którą bardzo będziemy wierzyli - dodał jasnowidz.

Jego oczom ukazała się Polska podzielona na części. - Będziesz miał plony, ale nie będziesz mógł ich zjeść ani sprzedać. Widzę Polskę podzieloną na dwie, lub trzy strefy. Jedna ze stref może być pusta. Powiem abstrakcję. Na to, co ma się dziać, rządy nie mają wpływów. Przynajmniej tak to czuję. Rząd zaczyna się bać. Nie bać, jako bać. Tylko bać nieuchronności tego, co idzie, a nawet gdyby chcieli coś zmienić, zastopować, to nie są w stanie. Będą trzy strefy w Polsce - wyjawił.

Dlaczego mi się kojarzą podziały Polski? W tych podziałach najbardziej polsko czułbym się na zachodzie. Część północnej Polski, zachodniej, może część południowo-zachodniej Polski. Tu się nie zmieni wiele nic. Ale dwie inne części już bym miał wątpliwości, czy jest tak jak tutaj, w Polsce. To będzie kłamstwo, w które wszyscy uwierzymy. Wyobrażacie sobie państwo bez rządu. Jakiś rząd będzie, ale Polska stanie w obliczu państwa, w którym nie będzie rządu - podsumował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(228)
ERR
8 miesięcy temu
skoro pisze, że "ja tego nie rozumie"...to ja tego tez nie ROZUMIEM...
Bar
9 miesięcy temu
Polska juz jest podzielona!!!
blik
9 miesięcy temu
Panie, ale Polska już jest podzielona i to w najbardziej perfidny sposób
Konfa-PO jedn...
9 miesięcy temu
Plan jest taki, że jak pisze w felietonach Stanisław Michalkiewicz prezydent USA Joe Biden przekazał wpływy USA w Polsce Niemcom i Rosji w zamian za neutralność tej drugiej w konflikcie USA z Chinami (stąd powrót Tuska do polskiej polityki). Idąc tym tropem po odsunięciu PiS-u (wg Michalkiewicza opcja pro-amerykańska)od władzy PO jako reprezentant opcji pro-niemieckiej chce wystartować razem z Polską2050, Nową Lewicą (NL) i PSL jako jedna opcja polityczna (już razem rządzą w Senacie i połowie samorządów terytorialnych) i po wyborach stworzyć koalicję razem z Konfederacją będącą reprezentantem opcji pro-rosyjskiej. O możliwości takiej koalicji PO-Konfederacja m.in. wspominała posłanka Nowej Lewicy (NL) Anna Maria Żukowska, która cytowała słowa posła PO Sławomira Nitrasa z początku 2020 roku. Premierem po wyborach ma być obecny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski (źródło: wywiad Donalda Tuska dla tygodnika "Polityka").
Btst
9 miesięcy temu
Sabotaż,który nie jest sabotażem.Podział,który nie jest podziałem,coś co nie jest czymś i jasnowidz,który nie jest jasnowidzem.
brodtje_harin...
9 miesięcy temu
Jasnowidz od siedmiu boleści
Wow!
9 miesięcy temu
Ludzie już zostali podzieleni
Michał
9 miesięcy temu
Psychiatra od zaraz potrzebny...
Rada
9 miesięcy temu
Nie pije się z klozetów na stacjach benzynowych chłopie!
Dobry
9 miesięcy temu
Dobranoc Polacy z tej lewej i prawej strony Wisły. :)
fgd
9 miesięcy temu
czy jasnowidz widział aby czechy albo niemcy zwracali polsce kasę za dewastację gór izerskich ? elektrowniami budowanymi po sąsiedzku?
jorg
9 miesięcy temu
Tak zostanie .. Wschód weźmie Rosja i trzeba bedzie bronic zachodu przed uchodzcami. Żarcik taki
Miki
9 miesięcy temu
Nie wiem co on bierze ale to musi być towar prima sort.
olik
9 miesięcy temu
Kurski powinien tego speca zatrudnić w TVP. A swoją drogą to Jackowski jest mocno opóźniony. Polska jest podzielona od kiedy Pis doszedł do władzy. Bo kto podzielił Polaków na lepszy i gorszy sort?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić