aktualizacja 

Porażająca wizja Jackowskiego. "Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Afryka"

110

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nierzadko dzieli się wizjami, które absolutnie nie napawają optymizmem. Ostatnio znów przedstawił fatalną przepowiednię. W rozmowie z o2.pl zapowiedział wielki kryzys.

Porażająca wizja Jackowskiego. "Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Afryka"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski jest uważany za najpopularniejszego polskiego jasnowidza. Profeta często dzieli się rozmaitymi przepowiedniami. Tym razem podjął temat ekonomiczny. Zapowiedział wielki kryzys.

Świat stoi przed poważnym kryzysem. Zagrożenie tego kryzysu jest wyraźne z perspektywy państw, które tworzą organizację BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Afryka Południowej). Od stycznia 2024 roku w skład tego bloku będą wchodzić Arabia Saudyjska oraz Iran. Iran będzie pod opieką Chin i innych państw - powiedział wieszcz w rozmowie z o2.pl.

Które kraje dotknie kryzys? - Kraje zachodnie stoją przed głębokim kryzysem. Dotknie on Stany Zjednoczony i Europę - zapowiedział Jackowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skandal w Świdniku. 34-latka ukradła puszkę z datkami

Krzysztof Jackowski: Czeka nas załamanie

Słowa popularnego profety absolutnie nie napawają optymizmem. Jest on praktycznie przekonany, że będziemy musieli zmierzyć się z poważnym problemem.

Czeka nas załamanie, czeka nas głęboki kryzys. To tylko kwestia czasu, kiedy on wybuchnie - dodał.

Czym będzie spowodowany kryzys, który przeczuwa Krzysztof Jackowski? Popularny jasnowidz wskazał możliwą przyczynę załamania.

Jeżeli nic nie zmieni się w układzie światowym, to Europę - także Polskę - czeka głęboki kryzys. Nie będzie on zależny od naszych gospodarek - polskich, niemieckich czy innych - ale będzie zależny od kursu dolara. Jest on bardzo zagrożony przez właśnie BRICS - podsumował Jackowski.

Oczywiście wszelkie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego trzeba traktować z przymrużeniem oka. Czasami profeta miał rację, ale niejednokrotnie zdarzało się tak, że jego słowa totalnie rozmijały się z rzeczywistością.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić