aktualizacja 

Potężne zdziwienie. Takie wykształcenie ma Jarosław Jakimowicz

914

Jarosław Jakimowicz przez lata pracy stał się osobą o ogólnopolskiej rozpoznawalności. Jednak jego wykształcenie w ogóle nie jest związane z mediami, ani nawet aktorstwem. Co ciekawe, 53-latek nigdy nie ukończył żadnych studiów. Będziecie solidnie zdziwieni.

Potężne zdziwienie. Takie wykształcenie ma Jarosław Jakimowicz
Wykształcenie Jakimowicza może dziwić (AKPA, AKPA)

W ostatnich latach często słyszy się o Jarosławie Jakimowiczu. Wszystko za sprawą jego występów na antenie TVP Info. Prezenter telewizyjny niejednokrotnie wzbudzał spore kontrowersje swoim zachowaniem, otwarcie sympatyzując z obozem partii rządzącej.

Zanim Jakimowicz trafił do TVP, widzowie poznali go jako aktora. Największą popularność i rozpoznawalność przyniosła mu rola Cichowskiego "Cichego" w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy "Młode wilki". Epizodycznie występował w znanych polskich serialach, takich jak np. "Złotopolscy". Głośno o Jakimowiczu zrobiło się jeszcze w 2008 roku, kiedy to zwyciężył w piątej edycji "Big Brother VIP".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Wykształcenie Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz urodził się w 1969 roku w Kutnie. Jego matka rozwiodła się z ojcem po roku małżeństwa. Chłopiec nie poznał nigdy swojego taty, który był alkoholikiem i zmarł w wieku 41 lat.

Co ciekawe wykształcenie Jakimowicza nie ma nic wspólnego z wykonywanymi przez niego zawodami. Prezenter TVP Info nie ma na swoim koncie żadnych studiów. Ukończył tylko technikum mechaniczne i kurs dla dekoratorów wnętrz. Podjął także naukę w Psychotronicznym Studium Fizykoterapii, Doradztwa i Ekologii. Jednak nie ukończył tej szkoły.

Wszystko wskazuje na to, że Jakimowicz na dobre zakończył swoją przygodę z kinematografią. Obecnie w pełni oddaje się pracy w TVP Info. Od wakacji 2020 roku współprowadzi program społeczno-polityczny "W kontrze". Widzowie stacji wiedzą, że jest również częstym gościem programu publicystycznego "Jedziemy", prowadzonego przez Michała Rachonia.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić