Potrzebna była operacja. Smutne wyznanie Doroty Szelągowskiej

87

Kondycji, figury, a także młodzieńczego wyglądu Dorocie Szelągowskiej mogłaby pozazdrościć niejedna rówieśniczka. Wbrew pozorom, 41-latka nie jest wolna od uciążliwych dolegliwości. Aby odzyskać zdrowie, była nawet zmuszona poddać się operacji.

Potrzebna była operacja. Smutne wyznanie Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska zwierzyła się fanom ze swoich problemów zdrowotnych (AKPA, Gałązka)

Dorota Szelągowska opowiedziała o problemach ze zdrowiem na planie jednego z programów. Dziennikarka wyznała, że nie była w stanie uczestniczyć we wszystkich nagraniach swojej ekipy, ponieważ boryka się z pooperacyjnymi dolegliwościami.

Dorota Szelągowska – choroba. Jaki jest stan zdrowia dziennikarki?

Jak podaje "Pomponik", Dorota Szelągowska uskarża się na silny ból kręgosłupa. Zaledwie pięć dni wcześniej ekspertka od projektowania wnętrz przeszła poważną operację, która uniemożliwiła jej uczestnictwo w tzw. demolce.

Miałam pięć dni temu operację i tak naprawdę nie powinnam tu być dziś z wami, a na pewno nie mogę iść na demolkę – tłumaczyła Dorota Szelągowska, cytowana przez "Pomponik".
Zobacz także: Szelągowska: "Jestem uczulona na gluten, ale zjadam pół wiaderka lodów"

Mimo że Dorota Szelągowska starała się oszczędzać w trakcie pracy, ból i tak nie dawał za wygraną. Gwiazda napisała na InstaStories, że nawet kiedy siedzi, problemy ze zdrowiem mocno dają jej w kość. Kłopoty Szelągowskiej zaczęły się właśnie na planie jednej z produkcji, gdy w trakcie nagrywania pękła jej przepuklina w kręgosłupie.

Podczas programu też pękła mi przepuklina w kręgosłupie i wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić. Jak zobaczycie, że kuleję w paru odcinkach, to było właśnie wtedy, kiedy "umierałam" – wspominała trudne chwile Dorota Szelągowska.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić