"Powoli zaczyna się zmieniać ciało". Joanna Opozda przekazała radosną wiadomość!

10

Bardzo ciekawe informacje podaje Pudelek. Z ustaleń tego portalu wynika, że Joanna Opozda poinformowała produkcję "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", że jest w ciąży!

"Powoli zaczyna się zmieniać ciało". Joanna Opozda przekazała radosną wiadomość!
Joanna Opozda (akpa)

Joanna Opozda nie schodzi z pierwszych stron gazet i czołówek portali internetowych. Ostatnio trafiła tam za sprawą ślubu z Antkiem Królikowskim, a teraz głośno jest o kolejnym ważnym wydarzeniu z jej życia.

Pudelek ustalił, że celebrytka spodziewa się dziecka. Na razie żadne z rodziców nie potwierdziło tych wieści, ale jednocześnie ani Antek, ani Asia nie zdementowali plotek.

Opozda - według Pudelka - przekazała już wyjątkową informację swoim współpracownikom. Osoby zaangażowane w pracę nad filmem "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" o wszystkim wiedzą.

Produkcja została poinformowana o stanie Joanny. Producenci i koledzy na planie bardzo się ucieszyli, gratulowali jej. Opozda jako profesjonalistka musiała powiedzieć producentom - mówi informator Pudelka.

"W branży ceni się taką lojalność"

Rozmówca Pudelka ocenia, że Joanna Opozda zachowała się bardzo dobrze.

Jest profesjonalną aktorką, nie wie, jak zachowa się jej organizm, a też powoli zaczyna się zmieniać ciało... Zdjęcia trwają 3 miesiące, więc jej zmiana będzie widoczna. W branży ceni się taką lojalność i profesjonalizm, jakim wykazała się Joanna - kontynuuje.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić