Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Zmiażdżyli Rozenek-Majdan. "Krowy w oborze by się pani wystraszyły"

650

Małgorzata Rozenek-Majdan jest na świeczniku, odkąd przyjęła posadę prowadzącej "Dzień dobry TVN". To było jej marzenie, jednak od tamtej nie ma dnia, by ktoś jej nie skrytykował - czasem niesłusznie. Internauci nie szczędzą uszczypliwości, nawet jeśli nie chodzi o wpadkę na antenie, a o... wystające skarpetki.

Zmiażdżyli Rozenek-Majdan. "Krowy w oborze by się pani wystraszyły"
Małgorzata Rozenek Majdan (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek kontra cały internet? Tak można po krótce określić zmagania gwiazdy z użytkownikami mediów społecznościowych po tym, jak żona Radosława Majdana została prowadzącą "Dzień doby TVN". Warto zaznaczyć, że było to jej marzeniem już od wielu lat. O posadę starała się niemal od początku telewizyjnej kariery.

I choć marzenie udało się spełnić, celebrytka musi liczyć się z tym, że teraz każdy jej ruch jest jeszcze bardziej analizowany przez widzów. Internauci dostrzegą nawet najdrobniejszy szczegół, nie mówiąc już o hejterach, którzy tylko czekają na jakąkolwiek wpadkę, by później wypominać ją tygodniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Rozenek-Majdan na celowniku internautów

Ostatnio gwiazda postanowiła poeksperymentować z modą. Niestety, nie skończyło się to dla niej dobrze. Użytkownicy Instagrama nie szczędzili jej słów krytyki. A o co poszło? O wystające ponad kostkę białe skarpetki oraz zbyt krótkie skórzane spodnie z rozszerzanymi nogawkami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dla mnie niefajnie. I te spodnie, woda w piwnicy - pisała jedna z komentujących.
Nic nie mam do pani Małgorzaty, ale nogi w tych spodniach... tragedia - wtórowała druga.
Krowy w oborze by się pani wystraszyły - napisała kolejna użytkowniczka mediów społecznościowych.

Rzeczywiście Małgorzata wyglądała aż tak tragicznie? A może internauci zdecydowanie przesadzają? Cóż... ciężkie bywa chwilami życie gwiazdy z pierwszych stron gazet...

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić