Przełom w życiu Godlewskiej. "Po 29 latach mojego życia"

78

Esmeralda Godlewska poinformowała fanów, że w jej życiu nastąpił prawdziwy przełom. Po 29 latach jest bardzo szczęśliwa, a wszystko za sprawą jej wielkiej miłości. Godlewska przedstawiła internautom Mikołaja, swojego partnera.

Przełom w życiu Godlewskiej. "Po 29 latach mojego życia"
Esmeralda Godlewska pokazała partnera i zdradziła, że w jej życiu nastąpił przełom (Instagram, Esmeralda Godlewska)

Esmeralda Godlewska zdradziła, że w jej życiu nastąpił prawdziwy przełom. Przedstawiła internautom swojego partnera, z którym właśnie rozpoczęła nowy rozdział w życiu. Celebrytka zdradziła, że czekała na to 29 lat.

Kontrowersyjna celebrytka oznajmiła, że zamieszkała z Mikołajem. We wpisie na Instagramie napisała: "dopiero mogę powiedzieć co znaczy słowo miłość i połączenie dusz". Zachwalała też partnera pisząc: - Jest cudowny. Przywrócił mi wiarę w mężczyzn.

Wreszcie dziś oficjalnie zamieszkaliśmy razem, po 29 latach mojego życia.. (...) Życzę każdej z Was kobietki tak wspaniałej osoby obok siebie przy której czujesz, że możesz wszystko…. Zdjęcie może i mało romantyczne ale ogień płonie - czytamy.

Kim jest partner Esmeraldy Godlewskiej?

Dla wielu było zaskoczeniem, że Esmeralda Godlewska ma partnera. Postanowiła dopowiedzieć kilka słów na Instastories. - Tak, to jest mój partner. Jestem bardzo szczęśliwa - mówi celebrytka. Dowiadujemy się też, że "Mikołaj się jeszcze wstydzi kamery, muszę go nauczyć tego. Rozumiem go, z czasem się nauczy" - mówi siostra Małgorzaty Godlewskiej. Ze zdjęć na Instagramie można dowiedzieć się, że Mikołaj jest strażakiem.

Mikołaja pasjonują motory i sporty ekstremalne. Bardzo chciałam nauczyć się jeździć na tym, a teraz mam swojego nauczyciela, nie tylko od miłości, ale też od jazdy na motorze, więc zapowiada się ostry sezon.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Esmeralda Godlewska ujawnia, które celebrytki są według niej "dziewczynami z Dubaju"!
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić