Przerażająca wizja. Jackowski aż bał się to powiedzieć

1021

Krzysztof Jackowski znów nie ma pozytywnych wieści. Jeżeli jego wizja się sprawdzi, to nowy rok wcale nie będzie tak dobry, jakby mogło się niektórym wydawać. Co dokładnie przewiduje jasnowidz z Człuchowa na 2022 r.?

Przerażająca wizja. Jackowski aż bał się to powiedzieć
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Regularnie poznajemy przewidywania Krzysztofa Jackowskiego. Swoimi przemyśleniami na temat przyszłości ten popularny jasnowidz dzieli się między innymi na YouTube.

Teraz Jackowski zapowiada pogłębienie kryzysu surowcowego. Ponadto przewiduje, że pojawią się problemy z wolnością.

W 2022 roku nastąpi przełom. Ale czy on doprowadzi do czegoś dobrego? Raczej nie. Już teraz dzieje się źle na świecie. Jeśli nastąpi on w postaci militarnej, to nic nie wskazuje w moich poczuciach, by mogło to rozładować sytuację. Przeciwnie, będzie to zdyscyplinowanie jej. Wolność, jaką mieliśmy przed 2020 rokiem, możemy położyć na półce z książkami do historii. Mamy czas, w którym wolność będzie znaczyła coś zupełnie innego. Ale nie ma innej wolności. Będziemy sobie to tylko tak tłumaczyć - powiedział, cytowany przez antyradio.pl.

Krzysztof Jackowski szokuje. Internet zniknie?!

Jackowski w swoich wizjach dostrzegł też ograniczenie możliwości dostępu do internetu. Jego zdaniem "na krótki czas internet zniknie".

Jasnowidz odniósł się również do sprawy bezpieczeństwa na świecie. Przewiduje, że nie dojdzie do poważnego konfliktu, ale nastąpi kumulacja zbrojeń na wodzie.

Widzę taką sytuację, że nie będzie konfliktu żadnego poważnego na świecie, ale pełno statków, lotniskowców, będzie się gromadziło na wodzie. Raczej będzie to wyglądało na pokaz siły jak na działania. Tam, gdzie to będzie, nie wydarzy się nic, ale krótko po tym wydarzy się coś bardzo ważnego militarnie w zupełnie innym miejscu świata w sposób nagły. Nie rozumiem tego. Wybaczcie, bo to brzmi jak z bajki: mała wysepka, mała wyspa na świecie, z której coś się zrodzi niebywałego. Coś się zrodzi takiego, czego będzie bał się cały świat. Coś powstanie. Mówię to bez komentarza, to, co poczuję - podsumował.

Wizja Jackowskiego dotyczy też polskiej polityki.

- Czuję, że PiS - boję się to powiedzieć - ale czuję, że to ostatni rok koalicji PiS-owskiej. W tym roku rozegra się rozbicie koalicji, zrzucenie władzy przez PiS - stwierdził słynny jasnowidz.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić