Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Przerażająca wizja. Jackowski aż bał się to powiedzieć

714
Podziel się

Krzysztof Jackowski znów nie ma pozytywnych wieści. Jeżeli jego wizja się sprawdzi, to nowy rok wcale nie będzie tak dobry, jakby mogło się niektórym wydawać. Co dokładnie przewiduje jasnowidz z Człuchowa na 2022 r.?

Przerażająca wizja. Jackowski aż bał się to powiedzieć
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bFdNLXdx

Regularnie poznajemy przewidywania Krzysztofa Jackowskiego. Swoimi przemyśleniami na temat przyszłości ten popularny jasnowidz dzieli się między innymi na YouTube.

Teraz Jackowski zapowiada pogłębienie kryzysu surowcowego. Ponadto przewiduje, że pojawią się problemy z wolnością.

W 2022 roku nastąpi przełom. Ale czy on doprowadzi do czegoś dobrego? Raczej nie. Już teraz dzieje się źle na świecie. Jeśli nastąpi on w postaci militarnej, to nic nie wskazuje w moich poczuciach, by mogło to rozładować sytuację. Przeciwnie, będzie to zdyscyplinowanie jej. Wolność, jaką mieliśmy przed 2020 rokiem, możemy położyć na półce z książkami do historii. Mamy czas, w którym wolność będzie znaczyła coś zupełnie innego. Ale nie ma innej wolności. Będziemy sobie to tylko tak tłumaczyć - powiedział, cytowany przez antyradio.pl.
bFdNLXdz

Krzysztof Jackowski szokuje. Internet zniknie?!

Jackowski w swoich wizjach dostrzegł też ograniczenie możliwości dostępu do internetu. Jego zdaniem "na krótki czas internet zniknie".

bFdNLXdF

Jasnowidz odniósł się również do sprawy bezpieczeństwa na świecie. Przewiduje, że nie dojdzie do poważnego konfliktu, ale nastąpi kumulacja zbrojeń na wodzie.

Widzę taką sytuację, że nie będzie konfliktu żadnego poważnego na świecie, ale pełno statków, lotniskowców, będzie się gromadziło na wodzie. Raczej będzie to wyglądało na pokaz siły jak na działania. Tam, gdzie to będzie, nie wydarzy się nic, ale krótko po tym wydarzy się coś bardzo ważnego militarnie w zupełnie innym miejscu świata w sposób nagły. Nie rozumiem tego. Wybaczcie, bo to brzmi jak z bajki: mała wysepka, mała wyspa na świecie, z której coś się zrodzi niebywałego. Coś się zrodzi takiego, czego będzie bał się cały świat. Coś powstanie. Mówię to bez komentarza, to, co poczuję - podsumował.

Wizja Jackowskiego dotyczy też polskiej polityki.

- Czuję, że PiS - boję się to powiedzieć - ale czuję, że to ostatni rok koalicji PiS-owskiej. W tym roku rozegra się rozbicie koalicji, zrzucenie władzy przez PiS - stwierdził słynny jasnowidz.

bFdNLXdG
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdNLXea
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(714)
Młóda
3 godz. temu
A ja widzę nieszczęścia ludzi w Polsce. Ich cierpienia przez lata. I nie potrzebny mi do tego dar jasnowidztwa. Niestety nie myślę, że cokolwiek się narodowi poprawi. Popadną w biedę. Kolejne lata pracy za grosze, bez perspektyw. Perspektywy dla cwaniaków.
KtoWie
3 godz. temu
Moze beda wspolnie na Godzille polowac , a ten i tak sie im wymknie i pojawi gdzies indziej .
Widz nie jasn...
6 godz. temu
Pisałem juz wiele razy, że jak PIS odejdzie od władzy a Polacy wybiora najgorsze nieszczęście dla Polski DT z PO to utracimy wolność i Niepodległość i nie wiem czy znajdzie się taki drugi Wałęsa jak PIS obecnie aby sprzeciwić się Unii i Zachodowi.Zastanówcie się Polacy nad tym co robicie i kogo popieracie aby później nie było płaczu, dwulicowości i lamentu nad rozlanym mlekiem. Błędy popełniał i będzie popełniał każdy Rząd ale takiego Rządu, który by bronił Polski i Polaków nie było i po odejściu PISu już nie będzie. Wspomnicie moje słowa........
bFdNLXeb
Olaf II
7 godz. temu
Budujmy elektrownie na węgiel. Węgiel to dobre, czyste i tanie paliwo.
Super jasnowi...
7 godz. temu
Ja wiem ze PO nie wygra nastepnych wyborow.
Olaf II
7 godz. temu
Jackowski mówi że internet zginie....oczywiście bo Niemcy wyłączą prąd. Decyzja naszego Rządu o odejściu od węgla jest pierwszym krokiem do trwałego i nieodwracalnego zniewolenia Polski, węgiel gwarantuje bezpieczeństwo.
o AlLachu
9 godz. temu
ale powiem wam ta wysepka to Wolin i tam wodz niejaki D.T. zniszczy wszystko w PiS-du nawet Rosja bedzie w strachu
nick
9 godz. temu
jak sie nie pomyli to prawdy nie powie
polak
10 godz. temu
on tyle wie ile zje
Wiewior bez w...
10 godz. temu
A on coraz bardziej rumianszy i czerwienszy...
Luzblues
10 godz. temu
Czuje woń alkoholu przez telefon.
qwerty
10 godz. temu
ciekawe czy ten pan ma wizje dot chorób psychicznych
Mario
10 godz. temu
Niech walnie ćwiare na kaca i przestanie opowiadać o swoich pijackich wizjach.
bFdNLXdT
j23n@daje
10 godz. temu
Jackowski to CZARNOWIDZ a nie jasnowidz.on wszystko widzi na czarno
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić