Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Przyjęliście 3. dawkę? Oczekujcie SMS-a z resortu

190
Podziel się:

Ministerstwo Zdrowia przystąpiło do wysyłania wiadomości do milionów Polaków. Mają one związek ze szczepieniem przeciwko COVID-19. Wiadomo, kto otrzyma SMS.

Przyjęliście 3. dawkę? Oczekujcie SMS-a z resortu
7 mln Polaków otrzyma dziś SMS-a z Ministerstwa Zdrowia (Getty Images, Oliver Byunggyu Woo / EyeEm)

O wysyłaniu SMS-ów Ministerstwo Zdrowia informuje na rządowej stronie internetowej. "Dziś od godziny 9.00 rozpoczyna się wysyłka 7 mln SMS-ów do osób, które przyjęły już dawkę przypominającą" - napisano.

Z jednej strony jest to wiadomość z podziękowaniem za szczepienie, ale też z prośbą o zachęcenie do szczepienia innych osób - dodano.

Wiemy, jak brzmi wiadomość rozsyłana przez MZ. "Dziękujemy, że jesteś wśród zaszczepionych dawką przypominającą. Szczepienie COVID-19 chroni przed Omikronem. Zachęć innych do przyjęcia szczepienia. Więcej: pacjent.gov" - możemy przeczytać w SMS-ie z resortu zdrowia.

Kto dostanie SMS?

Ministerstwo Zdrowia tłumaczy, że "nowe SMS-y otrzyma każdy, komu będzie zbliżał się termin szczepienia przypominającego oraz każdy, kto się zaszczepi dawką przypominającą".

Staramy się w każdy możliwy sposób dotrzeć do jak największej liczby osób z informacją o możliwości zaszczepienia i niezwykłej wadze tego szczepienia. W kontekście nadchodzącej fali Omikrona dawka przypominająca jest naszym najmocniejszym buforem bezpieczeństwa - mówi minister zdrowia Adam Niedzielski, cytowany przez gov.pl.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(190)
Wytrwały
4 miesiące temu
Szczepienie mRNA (eksperyment medyczny) zmieni Wasz genom w chimerę. Nastąpi rozwój nieznanych dotychczas chorób autoimunologicznych na nieznana skalę na które nie będzie skutecznych leków! Już teraz wymga wielomiesięcznej rehabilitacji z trudnym do przewidzenia skutkiem. Przykre. Z jakimi wadami genetycznymi będą się rodziły Wasze dzieci?
tede
5 miesięcy temu
Troche thebili wymrze
wres
5 miesięcy temu
SZCZEPCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Przechorowałem covid i nie chcę tego samego przeżywać. Teraz mam już za sobą 3 dawki szczepionki. Przed każdym szczepieniem się badałem- był niski poziom przeciwciał na covid, natomiast po każdym szczepieniu poziom przeciwciał za każdym razem urósł 6-krotnie. Zdaję sobie sprawę, że u każdej osoby wyniki będą inne ale na pewno zbliżone. Jest pewne, że szczepionka daje uodpornienie organizmu na covid. Do tej pory nie zachorowałem mimo, że miałem kontakty z osobami zakażonymi covidem. Też nikt z bliskich zaszczepionych nie zachorował na covid. Oczywiście nie jestem zarozumiały, ze jako osoba zaszczepiona nie muszę stosować zasad bezpieczeństwa. Zalecam obowiązek stosowania się do zasad DEZYNFEKCJA-MASECZKA -DYSTANS dla zaszczepionych i niezaszczepionych i to bez wzgędnie.Ale do czasu aż wszyscy obywatele nie przechorują covida z ryzykiem, że uda im się przeżyć albo nie,NALEŻY SIĘ SZCZEPIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzik
5 miesięcy temu
Hola Amigos! A tak w ogóle to czy Pegasus pozwolił na rozsyłanie tych smsów? Jeśli nie, to będzie duży problem.
jacko
5 miesięcy temu
pozwę ich za nękanie
Moje zdanie
5 miesięcy temu
Posłowie odrzucili wniosek żeby byli sami szczepieni obowiązkowo na komisji zdrowia...!!! Macie odpowiedź na wszystkie pytania..!
Oni szaleni
5 miesięcy temu
Nasi miłościwie panujący sejm z wiejskiej inwestowali 12lat w autostrady zamiast inwestować w elektrownie wodne geotermalne wiatrowe i jądrowe elektronikę komputery i najnowsze technologie teraz za CO2 przez 8 lat musimy my obywatele zapłacić 300miliardow euro a co z Turowem
Antythebill
5 miesięcy temu
Im bardziej zachęcają, tym gorzej. Ja np wlasnie przez to zrezygnowałem. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy.
Jkl
5 miesięcy temu
Wy zbrodniarze Covidowi!! Od tych preparatów GMO masowo umierają zdrowi, młodzi ludzie!!! Samych piłkarzy umarło już ponad 400!! Co wy wyprawiacie??? A wy zmanipulowani telewizorem lunatycy jeszcze popieracie tych psychop@tów!!! Pamietajcie, że jeżeli nie spotka was sprawiedliwość ziemska, to ta niebieska jest nieuchronna.
marek
5 miesięcy temu
Wysyp anty-szczepionkowców porażający,więc głąby w nowym roku nie życzę wam zdrowia ale dużo szczęścia.
Zenek
5 miesięcy temu
Buhahahah
Cuh
5 miesięcy temu
Zaszczep się trzecią dawką i żyj normalnie…Jak Andrzej Duda na kwarantannie.
blebleble
5 miesięcy temu
a ja dostałem sms-a to im odpisalem ze moga mnie pocałować tam gdzie słonce nie dochodzi
Dok
5 miesięcy temu
Szwedzi olali wszystko i żyją ...po co te szczypawki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić