"Pytanie na śniadanie". Ekspresowy powrót. Ida Nowakowska znów w roli prowadzącej

37

Ida Nowakowska nie potrzebowała zbyt wiele czasu na regenerację po porodzie. Choć od tego momentu nie minęły jeszcze trzy tygodnie, to gwiazda TVP już wróciła do pracy!

"Pytanie na śniadanie". Ekspresowy powrót. Ida Nowakowska znów w roli prowadzącej
Ida Nowakowska (akpa)

Na początku maja na świat przyszło pierwsze dziecko Idy Nowakowskiej. Mimo to popularna prezenterka nie ma zamiaru zwalniać tempa.

Po niespełna trzytygodniowej przerwie wróciła do pracy w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". W środę poprowadziła odcinek z okazji Dnia Matki. Towarzyszyła jej Małgorzata Tomaszewska.

Jak na szybki powrót Idy zareagowali widzowie? Opinie są podzielone.

Bardzo lubię Idę, ale faktycznie jest świeżo po porodzie, który dla każdej kobiety jest obciążający, a czas połogu jest szczególny - tak brzmi jeden z komentarzy.

Są też tacy, którzy stają w obronie Nowakowskiej. - To dorosła kobieta, czuje się dobrze, a opieka nad dzieckiem jest pewnie zapewniona - możemy przeczytać na facebookowym fanpage'u programu.

Jak Ida Nowakowska czuje się po porodzie?

W trakcie "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska opisywała, jak czuje się po porodzie. Nie ukrywała, że jest naprawdę dobrze. Ponadto wyjawiła, że może liczyć na wsparcie ekipy TVP.

A co z dzieckiem? Nowakowska zdradziła, że pod jej nieobecność synkiem opiekuje się babcia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić