BOB| 

Radosław Majdan je z jednej miski z psem. Co na to Małgorzata Rozenek?

12

Radosław Majdan nie widzi problemu w tym, aby w trakcie posiłku karmić ukochanego psa swoim widelcem. - Według mnie buldogi angielskie to nie są psy. To są ludzie po prostu - komentuje w "Fakcie" Małgorzata Rozenek-Majdan.

Radosław Majdan je z jednej miski z psem. Co na to Małgorzata Rozenek?
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan rozpieszczają swoje psy (AKPA, fot.M.Baranowski)

W domu Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan są już cztery psy. To buldog angielski George, buldożki francuskie Sisi oraz Lili i chihuahua Francesca. Zwierzaki są obdarzone wielką miłością, a dzięki temu mogą liczyć na różne przywileje.

Tak Radosław Majdan rozpieszcza psa

Okazuje się, że były bramkarz reprezentacji Polski na przykład chętnie je wspólnie z Georgem. Nawet nie ma nic przeciwko, aby dzielić się z nim posiłkiem własnym widelcem.

- Radzio czasami je z jednej miski z naszym psem. U nas faktycznie George, który jest buldogiem angielskim, ma różne przywileje, bo jest niezwykle emocjonalny. Według mnie buldogi angielskie to nie są psy. To są ludzie po prostu - komentuje w "Fakcie" Małgorzata Rozenek-Majdan.

Celebrytka dodała, że pozostałe psy z "Gangu Majdana" już nie są tak podobne do człowieka. Dlatego to George najbardziej jest traktowany jak dziecko.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska z rozrzewnieniem o początkach kariery: "Janusz Gajos traktował mnie na planie jak swoją wnuczkę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić