15-letni syn Małgorzaty Rozenek o swojej orientacji. Zszokował wszystkich

1969

Małgorzata Rozenek zabrała wszystkie swoje dzieci na Paradę Równości. Najstarszy z jej synów, 15-letni Stanisław, wrzucił zdjęcie z tęczową parasolką. W mediach rozpętała się burza, a nastolatek nie pozostawił tego bez komentarza.

15-letni syn Małgorzaty Rozenek o swojej orientacji. Zszokował wszystkich
Małgorzata Rozenek-Majdan na Paradzie Równości. (Źródło: Małgorzata Rozenek-Majdan) (Instagram)

Małgorzata Rozenek wychowywała się w konserwatywnej rodzinie. Jej ojciec, Stanisław Kostrzewski, był głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego. To jednak nie wpłynęło na jej własne poglądy, które próbuje wpoić teraz swoim dzieciom.

Miłość do drugiego człowieka z domu

Gwiazda nigdy nie kryła się z tym, że wspiera środowisko LGBTQ+.

To jest dom, w którym bardzo wiele przyjaciół moich, mojego brata właśnie wywodzących się ze środowisk LGBT bywało u nas i było bardzo mile witane, więc ta prawicowość i ten konserwatyzm nigdy nie przekładała się nad to, co mój ojciec nazywał miłością do drugiego człowieka - powiedziała swego czasu w rozmowie z blogerem Grabari.

Małgorzata Rozenek od lat chodzi na Parady Równości. W tym roku również nie mogło jej zabraknąć. Gwieździe towarzyszył malutki syn Henio i dwójka starszych synów z poprzedniego małżeństwa. Na miejsce podrzucił ich mąż Rozenek, Radosław Majdan.

Najstarszy syn udostępnił w swoich social mediach kontrowersyjne zdjęcie z tego wydarzenia. Pozuje na nim z tęczową parasolką. Jeden z komentarzy pod postem skłonił 15-letniego Stanisława do odpowiedzi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Myślałem, że jesteś heteroseksualny - napisał jeden z internautów.

Syn "Perfekcyjnej Pani Domu" odpowiedział, że jest heteroseksualny i jedynie wspiera Paradę Równości. Mama z pewnością jest dumna z zachowania swojego syna.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić