aktualizacja 

Radosław Majdan wszystko ujawnił. To, co przeżył w domu, "to był hardcore"

11

Niełatwe chwile w rodzinie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Znana para bardzo przejęła się operacją buldoga angielskiego. George zerwał więzadło krzyżowe i musiał przejść zabieg chirurgiczny. Były piłkarz odsłonił kulisy trudnej batalii.

Radosław Majdan wszystko ujawnił. To, co przeżył w domu, "to był hardcore"
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan (Licencjodawca, AKPA)

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w ubiegłym roku zaliczyli przeprowadzkę. Opuścili segment byłego bramkarza, by zamieszkać w okazałej willi w Konstancinie. Wcześniej należała ona do rodziny Wojciecha Modesta Amaro.

Majdanowie zamieszkują między innymi z czterema psami. Ostatnio jednego z nich dopadły problemy zdrowotne. Zmierzyć musiał się z nimi George. Czworonóg zerwał więzadło krzyżowe i szybko stało się jasne, że konieczna będzie operacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zero litości dla Małgorzaty Rozenek. "Potrzebuje resocjalizacji fonacyjnej"

Zabieg odbył się przy użyciu metody laparoskopowej. Był bardzo stresujący nie tylko dla psa, ale i jego opiekunów. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem.

George wrócił już do domu. Większość czasu musi jednak spędzać w klatce, co ma przyspieszyć proces gojenia. Radosław Majdan ujawnił w mediach społecznościowych, że pierwsze godziny rekonwalescencji nie były łatwe.

Dziękujemy wam za życzenia zdrowia i tyle troski o George'a, który czuje się już lepiej, chociaż pierwsza noc po operacji to był hardcore. Zawsze zaskakuje mnie pozytywnie ludzka miłość i tak wielkie uczucia do zwierząt - przekazał Radek Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Georguś podniósł nam ciśnienie

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan dała do zrozumienia, że przeżywa trudne chwile, ujawniając jednocześnie, że jeden z jej ukochanych psów wymaga pilnej operacji

Georguś podniósł nam ciśnienie piłkarską kontuzją - informowała Rozenek-Majdan. - Znaleźliśmy takiego lekarza, przekładając to na nomenklaturę ludzką, jakby Cristiano Ronaldo zerwał więzadła, to by się leczył u takiego lekarza - dodawał jej mąż Radosław.

Operacja psa Majdanów była przewidziana na czwartek (19 stycznia). Małgorzata nie ukrywała, że jest to dla niej bardzo trudna sytuacja.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić