Rafał Szatan wprost o swoim małżeństwie. "Staramy się walczyć"

21

Rafał Szatan postanowił się otworzyć na temat relacji z żoną Barbarą Kurdej-Szatan. Zdradził, że czasami między nimi iskrzy. Jak przebiegają kłótnie?

Rafał Szatan wprost o swoim małżeństwie. "Staramy się walczyć"
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą gigantyczny kryzys wizerunkowy. Wybuchł on po tym, jak celebrytka opublikowała w sieci bulwersujący wpis na temat Straży Granicznej.

W trudnych momentach Basia mogła liczyć na wsparcie bliskich. Był przy niej między innymi mąż Rafał.

Od kilkunastu lat wiedzie szczęśliwe życie u jego boku. Rafała i Basię łączy jednak nie tylko miłość, ale i różne projekty zawodowe.

Para pobrała się w 2011 roku. Do tej pory Basia i Rafał doczekali się dwojga dzieci - mają córeczkę Hanię i synka Henia.

Nie zawsze jest pięknie

Okazuje się, że w życiu znanej pary pojawiają się trudne momenty. Rafał opowiedział o tym w rozmowie z "Super Expressem".

Różnie bywa, ale staramy się walczyć o nasz związek i naszą rodzinę, żeby wspólnie cieszyć się życiem i mieć siłę, by iść dalej. Potrafimy się nawzajem przepraszać. Zazwyczaj to, które zaczęło spór, pierwsze wyciąga rękę do zgody - ale często po prostu - mijając się w domu, stajemy naprzeciwko siebie, patrzymy sobie w oczy i wybuchamy śmiechem. To wychodzi spontanicznie i naturalnie - powiedział Szatan.
Zobacz także: Joanna Trzepiecińska o roli Alutki. Czy "Rodzina zastępcza" wróci?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić