Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Rodzina Englertów przestrzega jednej zasady. Jest dla nich bardzo ważna

22

Helena Englert pochodzi z aktorskiego klanu - jest córką Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Sama też aspiruje do bycia aktorką. Dziewczyna dostaje coraz śmielsze propozycje. W jej rodzinie przestrzega się jednak jednej konkretnej zasady. Helena nigdy nie odpowiada na to pytanie!

Rodzina Englertów przestrzega jednej zasady. Jest dla nich bardzo ważna
Helena Englert (AKPA)

Młoda Englertówna zagrała niedawno w filmie "Pokusa", który będzie miał swoją premierę już 27. stycznia. Młoda aktorka przyznała w niedawno udzielonym wywiadzie, że fani znajdą tam sceny erotyczne z jej udziałem.

Zdarzają się. Ale będąc młodą kobietą w filmie, trzeba się liczyć z tym, że ciało jest elementem instrumentu, którym się posługujemy, tak samo, jak twarz, emocje, głos i wiele innych rzeczy – tłumaczyła "Kozaczkowi" Helena Englert.

Englertowie mają zasadę

Dziennikarze portalu zapytali ją też, co jej tato - polski aktor teatralny i filmowy, reżyser teatralny, profesor sztuk teatralnych na to, że córka zgodziła się na te sceny.

22-latka odpowiedziała jednak, że mają w domu zasadę, że publicznie nie mówią o swojej rodzinie. Próbowała ją jednak zagiąć dziennikarka "Onetu", pytając:

Pamiętam cię z "Układu zamkniętego". Skończyłaś podstawówkę i zagrałaś córkę swojej mamy. Powiedziałaś wtedy, że gdyby ojciec nie zgodził się na propozycję reżysera Ryszarda Bugajskiego, to pewnie nic by z tego nie wyszło. A gdyby teraz Jan Englert powiedział: "Nie"?

Dziewczyna jednak twardo trzyma się postawionych w domu zasad. Nie zamierzała dać się zapędzić w kozi róg i bez zawahania odpowiedziała:

Mamy od jakiegoś czasu taką zasadę, że stronimy od mówienia o sobie nawzajem w mediach. Oczywiście, w moim osobliwym położeniu, bywa to skomplikowane, ale staramy się chronić to, co święte — czyli naszą relację – odparła.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić