Roksana Węgiel dostała pytanie od chłopaka. Krótka odpowiedź

20

Roksana Węgiel raczej stroni od wypowiadania się na temat spraw osobistych. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie z ukochanym, a poza tym publicznie wyznała mu miłość.

Roksana Węgiel dostała pytanie od chłopaka. Krótka odpowiedź
Roksana Węgiel (Licencjodawca, AKPA)

Roksana Węgiel ma dopiero siedemnaście lat, a już może pochwalić się wieloma sukcesami i ogromną popularnością. Od jej debiutu w "The Voice Kids" minęły już... cztery lata! Młoda artystka wygrała ten program, a potem reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji Junior. Jej utwór "Anyone I want to be" okazał się wielkim hitem, co zaowocowało triumfem.

Kariera Roxie nabrała niesamowitego rozpędu. O osiągnięciach Węgiel mówi się naprawdę dużo. Ciszej jest natomiast na temat jej życia prywatnego. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się jednak, że serce gwiazdy skradł pochodzący z Białorusi Daniel.

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością - mówiła Węgiel w rozmowie z "Vivą!".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Chodakowska o Annie Lewandowskiej: "Czasem coś nie klika"

Roksana Węgiel ma nowego chłopaka

Później celebrytka uświadomiła sobie jednak, że życie z dala od ukochanego to niezbyt dobry pomysł. Ten związek się rozpadł. Roksana jednak już od jakiegoś czasu nie jest singielką. Tym razem natomiast nie chce ujawniać więcej szczegółów na temat swojej relacji.

Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego - mówiła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Ostatnio Roksana zorganizowała sesję Q&A. Jedno z pytań zadał właśnie jej tajemniczy chłopak. "Kochasz mnie?" - zapytał.

Najmocniej - odparła Węgiel.

Artystka do odpowiedzi załączyła czarno-białe zdjęcie, na którym przytula się z chłopakiem. Tak naprawdę jednak niewiele widać. Roksana skrupulatnie chroni prywatności swojego wybranka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić