aktualizacja 

500 zł mandatu. Nigdy nie rób przy bankomacie tego, co ta kobieta

271

Surowa kara za przywłaszczenie pieniędzy z bankomatu. Kobieta sięgnęła po 100 zł, które następnie schowała do portfela. Konsekwencje zabrania nieswoich pieniędzy były zdecydowanie bardziej dotkliwe.

500 zł mandatu. Nigdy nie rób przy bankomacie tego, co ta kobieta
Zabrała pieniądze znalezione w bankomacie. Surowa kara za przywłaszczenie 100 zł (KPP Gniezno)

W miejscowości Trzemeszno (woj. wielkopolskie) doszło do przywłaszczenia mienia. Jedna z mieszkanek małego miasteczka wybrała się do bankomatu, by wypłacić pieniądze. Włożyła kartę, wpisała kod PIN i wybrała kwotę 100 zł. Niestety, maszyna od razu nie wypłaciła jej pieniędzy, ale właścicielka banknotu wyciągnęła kartę i pomyślała inaczej.

Po chwili kobieta odeszła i nie zabrała pieniędzy, które bankomat ostatecznie wydał. O problemach nie poinformowała też swojego banku. Poszła jednak na policję i złożyła zawiadomienie o przywłaszczeniu 100-złotowego banknotu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Myszy w bankomacie. Schowały się przed mrozem, zjadły pieniądze

Zabrała pieniądze znalezione w bankomacie. Surowa kara za przywłaszczenie 100 zł

Okazało się, że wypłacone pieniądze zabrała inna kobieta. Policja, która otrzymała zgłoszenie o nieprawidłowościach z bankomatem od razu postanowiła sprawdzić tamtejszy monitoring. Co się stało?

Chwila roztargnienia może zdarzyć się każdemu, ale jeśli zostawiliśmy gotówkę w bankomacie, to niekoniecznie musimy pogodzić się ze stratą pieniędzy. I tak zrobiła poszkodowana. Udała się do Komisariatu Policji w Trzemesznie i złożyła zawiadomienie o przywłaszczeniu 100-złotowego banknotu - cytuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasową policji w Gnieźnie serwis Epoznan.pl.

Policji z Gniezna udało się ustalić, kim jest kobieta, która przywłaszczyła 100 zł. - Funkcjonariusze na podstawie zabezpieczonego monitoringu ustalili sprawczynię, którą okazała się 40-letnia trzemesznianka - czytamy. Otrzymała dotkliwy mandat w wysokości 500 zł! Musiała też zwrócić pieniądze znalezione w bankomacie. Gdyby zachowała się uczciwie, byłaby zdecydowanie bogatsza.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić