Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Roksana Węgiel pokazała swoją strefę komfortu. Pyta, "jak Wam się podoba?"

16

Roksana Węgiel dorosła i coraz śmielej eksperymentuje. Już nie tylko ze swoim wizerunkiem, ale jak się okazuje, również muzycznie. Zaczyna być bardziej świadoma tego, co lubi, a czego nie. Jak się okazuje, odnalazła nawet swoją strefę komfortu. Fani komentują jak najęci.

Roksana Węgiel pokazała swoją strefę komfortu. Pyta, "jak Wam się podoba?"
listopad 2021 (AKPA, AKPA)

Roksana Węgiel niedawno skończyła 18 lat i pokazała wszystkim, że nie jest już dzieckiem. Przefarbowała się na jasny blond, zaczęła chodzić w wyzywających ubraniach, ujawniła przed światem, że spotyka się z 8 lat starszym mężczyzną z dzieckiem, z którym zaraz po urodzinach uciekła na Malediwy.

Szybko jednak zrozumiała, że ta otoczka wcale nie sprawia, że jest bardziej dorosła. Wróciła do naturalnego koloru włosów i zaszyła w zaciszu, by skupić się na muzyce.

Strefa komfortu

Po rajskich wakacjach przez dłuższy czas nie wstawiała nic na swoje media społecznościowe. Poza krótkimi komunikatami na InstaStories i postem Walentynkowym, na próżno było szukać nowości na jej instagramowym profilu.

Teraz jednak postanowiła nadrobić i wstawiła zdjęcie z podpisem "moja strefa komfortu". Widać na nim Roksanę siedzącą w pomieszczeniu, wyglądającym na domowe zacisze, a obok niej na podłodze leży duży notatnik i mikrofon.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kilka godzin później wstawiła również filmik, na którym współpracownik przygrywa jej na gitarze, a ona sama śpiewa. - To nie numer z płyty, ale może go skończymy...Jak Wam się podoba? - podpisała filmik.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie umknęło to czujnej uwadze fanów. Ruszyła lawina komentarzy.

Skończcie konieczniee!! jest genialny - pisała jedna z fanek.
To jest przepiękne - wtórowała druga.
Roksana twój głos jest tak piękny,że aż nie da rady opisać tego w słowach - dodała trzecia.
Mogę tego słuchać cały czas! Cudownie śpiewasz - napisała jeszcze inna.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić