Roksana Węgiel rozpływa się nad starszym o 8 lat chłopakiem. "Mając takiego chłopaka..."

58

Roksana Węgiel od kilku tygodni dzieli się z fanami swoim szczęściem. 18-latka jest zakochana w starszym o 8 lat Kevinie Mgleju. Właśnie wyznała, jaki ma stosunek do walentynek i mocno skomplementowała partnera. Oto, jaki ma dla niego prezent.

Roksana Węgiel rozpływa się nad starszym o 8 lat chłopakiem. "Mając takiego chłopaka..."
Roksana Węgiel rozpływa się nad starszym o 8 lat chłopakiem. "Mając takiego chłopaka..." (AKPA, AKPA)

Roksana Węgiel jest w związku z Kevinem Mglejem starszym od wokalistki o 8 lat. Oczy fanów 18-latki są zwrócone na jej świeży romans, który ogłosiła opinii publicznej kilka tygodni temu. Od tej pory internauci śledzą każdy krok zakochanych. Nic dziwnego, że ciekawi ich, jak gwiazda spędzi z chłopakiem dzień zakochanych.

Roxie rozpływa się nad swoim chłopakiem. Zapytana o to, jak spędzi z nim walentynki, odpowiedziała, że ma neutralny stosunek do tego dnia. Wyjaśniła też, że "mając takiego chłopaka, walentynki ma się codziennie". Jest zachwycona 26-latkiem.

Raczej neutralny [stosunek do walentynek - red.], jest bardzo miłe, ale nie przywiązuję do niego ogromnej wagi. Zresztą mając takiego chłopaka, walentynki ma się codziennie (...). Większość wolnego czasu spędzamy razem więc i ten dzień nie mógł nam umknąć - zdradziła w rozmowie z "Co za tydzień".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roksana Węgiel: "Śmieszą mnie memy o mnie"

Roksana Węgiel rozpływa się nad starszym o 8 lat chłopakiem. "Mając takiego chłopaka..."

Gwiazda nie chciała zdradzić, jakie ma plany na romantyczny wieczór walentynkowy. Wyjawiła jednak, że zamierza nagrać Kevinowi piosenkę, a on zapewne napisze coś specjalnie dla niej, bo jest miłośnikiem poezji. - Nasze prezenty przybierają inną niż materialną formę - zaznacza młoda piosenkarka.

W tym roku planuję nagrać mu piosenkę, ale Ciiiii, bo może jeszcze nie pokazałam a Kevin... znając jego zamiłowanie do poezji, to pewnie mi coś napisze - mówi Roxie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić