"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem?

30

"Rolnicy. Podlasie" to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski, a dokładnie na Podlasiu. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw. Jedną z gwiazd jest Andrzej, który niespodziewanie ma problemy ze zdrowiem. Co się stało?

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem?
"Rolnicy. Podlasie". Andrzej ma problemy ze zdrowiem? (YouTube)

Program "Rolnicy. Podlasie" niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Zagwarantował on niemałą rozpoznawalność Gienkowi i Andrzejowi z Plutycz, którzy na co dzień pracują na własnym gospodarstwie. Syn i ojciec tworzą bardzo oryginalny duet.

Andrzej i Gienek są bardzo aktywni również w mediach społecznościowych. Ich poczynania można śledzić choćby na platformie YouTube, gdzie zdołali uzyskać 110 tysięcy subskrybentów.

Warto zaznaczyć, że od kilku dni rolnicy protestują na ulicach wielu polskich miast. Blokują autostrady, drogi krajowe i szybkiego ruchu. Żądają spełnienia postulatów, takich jak wycofanie się z Zielonego Ładu, wstrzymanie niekontrolowanego importu produktów rolnych z Ukrainy oraz utrzymanie w Polsce hodowli zwierząt futerkowych. W protestach uczestniczą także myśliwi, pszczelarze, leśnicy i przewoźnicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Każą płacić za postój nawet w nocy. Ludzie mówią, co o tym myślą

Jak się okazuje, w protestach nie uczestnicy Andrzej, który wszystko wyjaśnił jednak na Facebooku. Okazuje się, że przebywa w Szklarskiej Porębie by podreperować tam swoje zdrowie.

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce. Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby! Od Andrzeja i innych Rolników z całej Polski przebywających aktualnie na turnusach rehabilitacyjnych - czytamy na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić