Rolniczka z Podlasia otrzymała bardzo przykrą wiadomość. Co za czasy

27

Emilia Korolczuk jest jedną z gwiazd serialu "Rolnicy. Podlasie". Rolniczka ma swoich fanów, ale i hejterów. Niedawno otrzymała bardzo przykrą wiadomość. To musiało ją zaboleć.

Rolniczka z Podlasia otrzymała bardzo przykrą wiadomość. Co za czasy
Emilia Korolczuk (YouTube)

Emilia Korolczuk z Laszek koło Zabłudowa wie już, jak smakuje popularność. Zna zarówno jej pozytywne, jak i negatywne strony.

Niestety, niekiedy musi się mierzyć z bardzo przykrymi wiadomościami. Tak było choćby ostatnio.

Byłem z rodziną pod płotem i nie prosić po autograf wieśniaro, tylko ser chciałem kupić a ty ku*** zza firanki wyglądasz - napisał rozjuszony mężczyzna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kolęda już nie jest masowa? Znany ksiądz podaje dane

Emilia Korolczuk nawet nie mogła mu odpisać. Wszystko za sprawą tego, że agresor natychmiast zablokował rolniczkę.

Miłe słowa na koniec roku... Jakie czasy, tacy dżentelmeni. Ten szarmancki jegomość nie pozostawił mi możliwości odpowiedzi, więc lecimy na ostro publicznie, taki jesteś chojrak to przyjdź i w twarz mnie wyzwij - pisała zaś Emilia Korolczuk na swoim profilu.

W komentarzach odezwało się wielu prawdziwych fanów Emilii. Dodali jej otuchy i wyraźnie dali do zrozumienia, że nie powinna się zbytnio przejmować tak niekulturalnymi osobami.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić