Romans Filipa Chajzera. Jego wybranka to stała bywalczyni salonów!

76

Pod koniec maja FIlip Chajzer został przyłapany na czułościach z tajemniczą kobietą. Nie była to jednak jego oficjalna partnerka. Kim jest nowa wybranka Chajzera?

Romans Filipa Chajzera. Jego wybranka to stała bywalczyni salonów!
Kim jest wybranka Filipa Chajzera? (AKPA, Instagram, @delagarzatm, AKPA)

Na jaw wyszły nowe informacje o tajemniczym romansie Filipa Chajzera. Jeszcze niedawno prezenter sprawiał wrażenie szczęśliwego w związku z Małgorzatą Walczak. Według medialnych doniesień, ojciec 4-letniego synka dziennikarki ma romans. Świadczą o tym m.in. zdjęcia paparazzi, na których wyraźnie widać, jak Chajzer całuje inną kobietę.

Romans Filipa Chajzera. Kim jest tajemnicza kobieta?

Jak donosi "Pudelek", Małgorzata Walczak o romansie Filipa Chajzera miała dowiedzieć się dopiero po publikacji głośnego artykułu. Teraz serwis plotkarski ujawnia więcej informacji na temat bliskiej relacji prowadzącego "Dzień dobry TVN" z tajemniczą kobietą.

"Kochanką Filipa Chajzera" ma być Anna M. Jędrzejuk. To była żona i wspólniczka Rodrigo De La Garzy, projektanta garniturów. Były mąż nowej dziewczyny Chajzera ubierał nie tylko samego kochanka własnej żony, ale też jego kolegów po fachu. Na liście klientów Rodrigo są m.in. Marcin Prokop, Krzysztof Ibisz, Antek Królikowski czy Radosław Majdan.

Chajzer i Jędrzejuk mieli poznać się podczas przymiarek nowego garnituru prowadzącego "Dzień dobry TVN". Źródło "Pudelka" zdradza...

Marka ubiera wielu celebrytów, w tym gwiazdy "Dzień dobry TVN". Rodrigo zaprosił Filipa na przymiarki do swojego atelier i przedstawił mu Annę.

Anna i Rodrigo rozstali się rok temu. Utrzymują przyjazne stosunki. Jak się okazuje, dobre relacje ma również Chajzer z ex-żoną projektanta swoich garniturów. W jego najbliższym towarzystwie o tym romansie mówi się od dawna.

Od jakiegoś czasu ten romans nie jest żadną tajemnicą dla współpracowników Filipa. Niektórzy nawet próbowali z nim delikatnie rozmawiać, bo znają jego partnerkę Gosię i wiedzą, jak wiele dla niego zrobiła. To ona była przy nim w najtrudniejszych momentach życia i zawsze stała za nim murem - podaje źródło "Pudelka".

Teraz Małgorzata Walczak zajmuje się głównie wychowaniem synka Aleksandra. Najwięcej czasu spędza w domu w Konstancinie. Jak twierdzi informator, "rzadko bywa w Warszawie, dlatego Filip czuł, że może sobie pozwolić na więcej".

Dla wielu jego przyjaciół ten romans jest po prostu niesmaczny.
Zobacz także: Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Spełniam kolejne marzenie"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić