Rosjanie reagują na polską wieś. Komentarze są mocne

Wiaczesław Zarucki to rosyjski bloger, który jeszcze przed wojną w Ukrainie uciekł ze swojego kraju do Polski. Bardzo często podróżuje po różnych miastach, opowiada o swojej ojczyźnie i próbuje nowych rzeczy. Niedawno opublikował nowy filmik, na którym można zobaczyć reakcję Rosjan na polską wieś.

Rosjanie reagują na polską wieś. Komentarze są mocne
Reakcje Rosjan na polska wieś. (YouTube)

Wiaczesław Zarucki to rosyjski bloger, który uciekł ze swojego kraju do Polski. Prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje podróże i życie codzienne. Często opowiada także o Rosji i swoich doświadczeniach sprzed wyjazdu.

Polska wieś oczami Rosjan

Niedawno Wiaczesław opublikował nowy filmik, na którym prezentuje reakcje Rosjan na polską wieś. Dla youtubera materiał także był nowością.

Nagranie zostało wykonane przez Rosjan, którzy przyjechali na polską wieś. Na początku pokazali typową ulicę. Lektor kilkukrotnie zaznaczył, że małe miejscowości są zazwyczaj zadbane i czyste. W wielu można znaleźć chodniki i utwardzane pobocze, więc nie ma mowy o stwarzaniu zagrożenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Izrael czeka syzyfowa kampania? "Hamas przetrwa jak ISIS"

Podkreślono także, że nie ma błota i dróg piaskowych. Youtuber wtrącił, że w Rosji jest to rzadko spotykane. W mniejszych osadach zazwyczaj brakuje utwardzanych dróg, a po deszczu robi się błoto.

W dalszej części nagrania można usłyszeć, że w Polsce nie widać alkoholików na wsiach. Wiaczesław dodał, że w Rosji alkoholizm jest powszechny i bardzo często spotykany. "Na dziesięć domów, w siedmiu są alkoholicy" - stwierdził.

Rosjanin, który nagrał film, był także w szoku ile sklepów jest w mniejszych miejscowościach. Wiaczesław dodał, że w Rosji jest to raczej niespotykane. W wioskach zazwyczaj jest jeden sklep. Często nie ma go wcale i trzeba pokonać kilka kilometrów, aby zrobić zakupy.

Przez cały czas autorzy filmu chwalili Polskę i opowiadali o gorszej sytuacji w Rosji. Wiaczesław się z nimi zgadzał i kilkukrotnie wtrącił, że wieś w Rosji jest po po prostu biedna i od dawna się nie rozwija. Na takie pochwały w stronę Polski gorzko reagowali Rosjanie, którzy widzieli materiał. Napisali dość nieprzyjemne komentarze.

Tutaj też nie jest gorzej. Rosja zmienia się na naszych oczach, nasze domki są jeszcze lepsze, z kwiatami i pięknymi ogrodami. Naród w Rosji jest pracowity i inteligentny. Trzeba tylko stworzyć warunki i prześcigniemy Polskę.
Komuniści zainwestowali w Polsce 750 mld dolarów...
Ja tam widzę biedę, obskurne płotki, obskurne podstawy i siatki z metalu - napisano w komentarzach.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić