aktualizacja 

To robi Roxie Węgiel z ukochanym. Sprawdziliśmy cenę

39

Roksana Węgiel wyznała niedawno, że ma starszego o siedem lat chłopaka. Wraz z Kevinem Mglejem nie tylko podróżuje na Malediwy, ale również... spędza czas na siłowni! Para wybrała się na trening personalny pod okiem słynnego trenera gwiazd. Tak Roxie robi formę z ukochanym. Ile płacą?

To robi Roxie Węgiel z ukochanym. Sprawdziliśmy cenę
Roxie Węgiel robi formę z ukochanym. Tyle płacą za trening (Instagram, Roxie Węgiel)

Roksana Węgiel niedawno skończyła 18 lat. Od tamtej pory bez ogródek mówi o swoim życiu prywatnym. Podzieliła się nawet z opinią publiczną związkiem z Kevinem Mglejem, który jest od niej sporo starszy. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Niedawno wyjechali na Malediwy, a po powrocie skupili się na zadbaniu o sylwetkę.

Roxie Węgiel robi formę z ukochanym. Oboje wybrali się do trenera gwiazd Tadeusza Gauera. Od lat znany jest on wśród celebrytów, których zaprasza na prywatne treningi i rozpisuje im diety. Współpracował już m.in. z Julią Wieniawą, Dawidem Kwiatkowskim, Sandrą Kubicką, Marcinem Dubielem, a teraz przyszła pora na Roksanę Węgiel i jej partnera Kevina.

Tadeusz Gauer osiągnął prawdziwy sukces. Jest obecnie w Polsce jednym z najpopularniejszych trenerów fitness. Przez pisma branżowe i modowe uznawany za wysokiej klasy specjalistę. Gauer ma w swoim portfolio współpracę z top modelkami i najpopularniejszymi gwiazdami polskiego show-biznesu - czytamy na oficjalnej stronie internetowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Roksana Węgiel spogląda na paparazzi spod wielkich okularów

Roxie Węgiel robi formę z ukochanym. Tyle płacą za trening

Roxie pokazała na Instagramie krótkie nagranie z treningu, a następnie dodała zdjęcie ze swoim trenerem i chłopakiem. To prywatne spotkanie na ekskluzywnej siłowni. Ile gwiazda płaci za tę przyjemność?

Dokładnej kwoty za trening personalny na stronie Gauer Fitness nie podano. Wiadomo jednak, że usługi, które oferują specjaliści, można tu zakupić w kilku wariantach. Może być to trening z dietą, za który miesięcznie należy zapłacić 299 zł, za trzy miesiące 279 zł, a za pakiet na pół roku - 249 zł. Najprawdopodobniej jest to jedynie opieka treningowa online, bez regularnych spotkań twarzą w twarz.

Zazwyczaj w stolicy cena za jeden trening pod okiem trenera wynosi ok. 150-200 zł. Wiele osób oferuje również specjalne pakiety treningów, za które płaci się nieco mniej. Wśród trenerów gwiazd ceny mogą być nieco wyższe.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić