Rozjuszona Kinga Rusin pozdrawia z rajskich wakacji. Padła ofiarą oszusta

143

Wydawać by się mogło, że w takiej scenerii nie ma na co narzekać, jednak Kinga Rusin nie ma łatwo. Dziennikarka padła ofiarą oszusta i niemiłych "cebulaków".

Rozjuszona Kinga Rusin pozdrawia z rajskich wakacji. Padła ofiarą oszusta
Kinga Rusin ze swoim partnerem od połowy listopada przebywa na rajskich wyspach. (Instagram)

O takich wakacjach pomarzyć może wielu, zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa. Kinga Rusin ze swoim partnerem Markiem Kujawą od połowy listopada czas spędza na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego. Jak poinformowała, to właśnie stamtąd zdalnie wypełnia swoje obowiązki.

Jednak szczęście nie może trwać wiecznie. Gdy dziennikarka wygrzewa się w słońcu, pewien oszust wykorzystał jej wizerunek do reklamy "szemranych leków". Ofiarą tego samego oszusta jest również Małgorzata Kożuchowka, Katarzyna Dowbor czy Monika Olejnik.

Rozjuszona dziennikarka zamieściła na Instagramie posta z wyjaśnieniami. Informuje w nim, że wywiad, którym reklamowany jest nieznany produkt, został wymyślony, a ona sama nie zgodziła się na wykorzystanie jej wizerunku do reklamy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jestem wściekła tym bardziej, że oszust działa spoza Polski i nie da się go ścigać zgodnie z polskim czy unijnym prawem. Jest w zasadzie bezkarny! - napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Jednak to nie jedyna sprawa, która burzy spokój dziennikarki podczas rajskich wakacji na wyspie. Okazuje się, że ten kierunek podróży wybrało również wielu innych Polaków. Kinga Rusin zamieściła posta, w którym pozdrawia tych serdecznych rodaków i nie pozdrawia "cebulaków" robiących jej zdjęcia z ukrycia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przesympatycznych, kulturalnych i dyskretnych rodaków, których często spotykamy w czasie naszych wypraw i którym zawsze mówimy „dzień dobry”😊. Nie pozdrawiamy cebulaków próbujących robić zdjęcia z ukrycia i sprzedających je plotkarskim portalom - napisała na Instagramie Rusin.
Zobacz także: Zobacz też: Małgorzata Rozenek o Kindze Rusin: "Unikałam oglądania"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić