Różnica wieku w związku Olejnik jest spora. Tego nie widać na pierwszy rzut oka

242

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski pozostają jedną z najbardziej udanych par polskiego świata mediów. Wciąż regularnie pojawiają się wspólnie na tzw. ściankach, często trzymając za ręce. Mimo że tego nie widać, dzieli ich spora różnica wieku. A dziennikarka TVN wręcz kwitnie przy młodszym partnerze.

Różnica wieku w związku Olejnik jest spora. Tego nie widać na pierwszy rzut oka
Olejnik i Ziółkowski tworzą jedną z najbardziej udanych par polskich mediów (AKPA)

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski znają się od około 25 lat. Oboje pracują jako dziennikarze i to właśnie na korytarzach jednej z redakcji miało nastąpić pierwsze spotkanie przyszłych partnerów.

Zarówno Olejnik, jak i jej ukochany oddzielają życie uczuciowe od pracy zawodowej. Konsekwentnie odmawiają opowiadania mediom o łączących ich relacjach – są do tego stopnia dyskretni, że nie wiadomo nawet, czy ostatecznie zdecydowali się na ślub, czy uznali, że nie potrzebują do szczęścia "papierka".

Nie jestem aktorką ani piosenkarką, nie wypowiadam się na temat prywatnych spraw – Monika Olejnik podsumowała swój stosunek do opowiadania o prywatnych sprawach w rozmowie z magazynem "Show".

Monika Olejnik – partner. Tomasz Ziółkowski jest od niej sporo młodszy

Ponieważ Monika Olejnik należy do zadbanych i eleganckich kobiet, trudno domyślić się, że ją i jej partnera dzieli znaczna różnica wieku. Dziennikarka urodziła się w 1956 roku, a Tomasz Ziółkowski – 1971, czyli 15 lat później.

Zobacz także: Zobacz też: Monika Olejnik w zwiewnej sukni przegląda gazetę

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski tworzą jedną z najbardziej udanych par polskich mediów.

Relacja Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego jest najlepszym dowodem na to, że różnica wieku nie stanowi przeszkody w miłości. Mimo upływu lat w brukowcach próżno szukać sensacyjnych doniesień na temat kryzysów czy rozstań tej pary.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić