Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Owsiak powiedział to Olejnik 30 lat temu. Wszystko się spełniło

49
Podziel się

Monika Olejnik opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Pozuje na nim u boku Jerzego Owsiaka, szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W opisie dziennikarka wyznała, co usłyszała od niego 30 lat temu.

Owsiak powiedział to Olejnik 30 lat temu. Wszystko się spełniło
Monika Olejnik i Jerzy Owsiak (Instagram, Monika Olejnik)

Wielkimi krokami zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten fakt na uwadze ma Monika Olejnik. Popularna dziennikarka w środę opublikowała w sieci zdjęcie, na którym towarzyszy jej Jerzy Owsiak.

Największą uwagę przykuwa to, co Olejnik napisała pod zdjęciem z twarzą WOŚP. "Między nami Rockendrolowcami. Jurek, szalony Rockendrolowcu, dziękuję. Przekraczasz granice naszej wyobraźni w inspirowaniu do dzielenia się dobrem, do solidarności" - zaznaczyła Olejnik, dodając hasztag "#pomagajmysobie".

Pamiętam, jak opowiadałeś mi kiedyś o swoim pomyśle na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To było... 30 lat temu!!! Kochany, wielkie dzięki za serduszkowanie. My Rockendrolowcy musimy się trzymać - dodała.

Wpis Olejnik nie zostawia wątpliwości. Dziennikarka wyraziła w nim wielki podziw dla działalności Owsiaka. Widać, że w pełni go wspiera.

WOŚP 2022. Kiedy 30. finał?

Trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowany został na 30 stycznia 2022 roku. W tym roku w ramach akcji, na której czele stoi Jerzy Owsiak, zbierane będą pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zobacz także: Polka oczarowała odważnym strojem. "Uwielbiam"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
przeiciwzebra...
1 tyg. temu
Ale społecznik za taką kasę ..zbudował swój wizerunek na podziale polaków ...żebranina ...a tu ubrane w wielkie hasła... dla was hasło ludzie...mnie ta żebranina mierzi,,i nie przekonują mnie te górnolotne hasła...zawsze nas sie na to nabiera!
Dyzma
1 tyg. temu
Widzę tu zazdrość pozostałych fundacji. Zastanawiają się dlaczego Owsiak tyle zbiera a nie oni. Jest prawdziwym społecznikiem i daje z siebie wszystko!!!!!!!!
jaal
1 tyg. temu
Aż chce sie wymiotować czytając te wpisy! Niemal w każdym szpitalu w Polsce są urządzenia od WOŚP, fundacja Owsiaka rozlicza sie co do grosza z zebranych pieniędzy, a tutaj zawistnicy piszą bzdury. Owsiak to rzadki przykład SPOŁECZNIKA! Wy tutaj, wpisujący obrzydliwości - co zrobiliście, kiedykolwiek, dla kogokolwiek - ot tak, bezinteresownie i z dobrego serca? Założę się, że NIC.
Adam
1 tyg. temu
Wyrolowali Polskę , okazali się skuteczniejsi niż ich resortowi rodzice.
UCZCIWY
1 tyg. temu
czytałem że owsiak w 2018 r miał tylko 42 milionu zł na swoim prywatnym koncie A TERAZ ILE MA ???WIE KTOŚ ???
List gończy
1 tyg. temu
Na zdjęciu resortowe dzieci rodem z PRL na posterunku wyznaczonym przez nieboszczkę PZPR i komunistyczne służby.
O!!!
1 tyg. temu
Trzymajcie sie razem i budujcie te swoje firmy np Złote Melony "" .....
Daw
1 tyg. temu
Czasami wydaje się nam, że wszystko mamy,wszystko nam się należy,ale czy takie przekonanie wystarczy na ten trudny okres, który przyjdzie.
widać słychać...
1 tyg. temu
Resort dalej manipuluje ! owsiak , olejnik , PO i inni!
olej
1 tyg. temu
SB z SB przyjażń od zawsze!
Ludwik Pac
1 tyg. temu
"Wart Pac pałaca, a pałac Paca"...
Nie wyborca P...
1 tyg. temu
Dwoje resortowych marksistowskich dzieci, którzy ribią w bambuko większość społeczeństwa. Wzruszające!
WP sucks
2 tyg. temu
My Rockendrolowcy musimy się trzymać - Resortowcy raczej.... Stokrota, tata major SB, św Juras od żebrzących dzieci na zimnie, syn milicjanta, oboje wciśnięci do trujki... (taka niezależna stacja ;).. Owsiak "rozwadniał" kontestującą młodzież swoim TPChR.... kto pamięta? towarzystwo przyjaciół chińskich ręczników....
Leming
2 tyg. temu
Ciekawe czy będzie jakiś rekord?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić