aktualizacja 

Rozpacz Edyty Górniak. Szczere wyznanie

48

Edyta Górniak w życiu osiągnęła wiele, jednak w miłości wciąż szuka swojego szczęścia. Jak przyznaje, w ubiegłym roku przeżyła kolejny zawód miłosny.

Rozpacz Edyty Górniak. Szczere wyznanie
(AKPA)

O Edycie Górniak w zeszłym roku mówiono dużo i bynajmniej nie z powodu jej osiągnięć artystycznych. Wokalistka ochoczo dzieliła się swoim zdaniem na temat epidemii koronawirusa. Jednym z jej najbardziej pamiętnych stwierdzeń było to, że w szpitalach leżą statyści.

Artystka nie ma problemów z dzieleniem się swoją prywatnością w mediach. To również wpływa na fakt, że często pojawia się na językach. W styczniu postanowiła podzielić się z fanami swoją małą analizą ubiegłego roku.

W poście na Instagramie wyznała, dlaczego miniony rok był dla niej szczególnie ciężki. Podkreśliła, że trudu nie sprawiły jej warunki epidemiologiczne, czyli brak możliwości odwiedzania ulubionych restauracji czy podróżowania. Chodzi o złamane serce.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Miniony rok był dla mnie trudny nie z powodu globalnego zatrzymania. Nie był także trudny z powodu braku możliwości swobodnego przemieszczania się po świecie, czy zamkniętych ulubionych restauracji. Był trudny nie z powodu braku dostępu do wygody, do której wszyscy przywykliśmy - zaczęła post artystka.

Okazało się, że Edyta Górniak była przez 8 miesięcy w związku. Tym razem jednak relacja nie była tak medialna, jak poprzednie. Niestety z poprzednimi łączy ten związek smutny fakt - znów zakończyło się niepowodzeniem.

Doświadczyłam kilka razy bolesnego rozczarowania i kłamstw, a także po 8 miesięcznej relacji z mężczyzną , niewyobrażalnej wręcz spektakularnej zdrady, która myślę że zmieniła mnie już na resztę mojego życia. Nie wie o tym prawie nikt - wyznała Edyta Górnak na Instagramie.
Zobacz także: Uwierzyła nie tylko Edyta Górniak. 5 teorii spiskowych na temat koronawirusa
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić