Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Rozwód? W niedzielę rano Schreiber wrzuciła wymowne zdjęcie

511
Podziel się:

Małżeństwo Marianny i Łukasza Schreiberów budzi wiele kontrowersji. Była uczestniczka "Top Model" otwarcie mówi o tym, że ona i jej mąż różnią się w wielu kwestiach światopoglądowych. Pojawiły się nawet pogłoski o nadchodzącym rozwodzie. W niedzielę Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych wymowny post.

Rozwód? W niedzielę rano Schreiber wrzuciła wymowne zdjęcie
Marianna Schreiber rozwiewa wątpliwości odnośnie swojego małżeństwa (AKPA, Baranowski)

Marianna Schreiber od samego początku kariery w mediach nie kryła, że nie zawsze jest jej po drodze z przekonaniami męża. Już w trakcie castingu do "Top Model" wyznała, że przyszła do programu wbrew woli Łukasza Schreiberga. Otwarcie krytykowała także decyzję ministra PiS o głosowaniu za uchwaleniem "lex TVN".

W związku z różnicami światopoglądowymi państwa Schreiberów coraz częściej pojawiały się plotki o rychłym rozwodzie. Wielu internautów podawało w wątpliwość przyszłość związku, w którym partnerzy stoją po przeciwnych stronach politycznej barykady. W końcu Marianna Schreiber straciła cierpliwość i osobiście rozwiała wszelkie wątpliwości.

W niedzielę rano Marianna Schreiber opublikowała na Instagramie nagranie, na którym daje wyraz swojej miłości do męża. Na końcu materiału pojawia się wspólne zdjęcie z ukochanym, a w opisie widnieją słowa niepozostawiające wątpliwości, że cały czas łączy ich gorące uczucie.

Dryfujemy razem na opuszczonej przestrzeni… Spadam… Ale ty mnie chwytasz i razem już możemy wszystko… – M – napisała na Instagramie.

Marianna Schreiber dała do zrozumienia, że tym publicznym gestem chce rozwiać wątpliwości odnośnie swojego związku. Jak przyznała, wielokrotnie otrzymywała pytania o skomplikowane relacje z mężem.

Pytacie mnie, jak to "wszystko" jest. Myślę, że ten filmik kryje w sobie wiele odpowiedzi… – podsumowała na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(511)
Jarosław k
3 miesiące temu
Ja uważam że osoby mające coś w głowie polityka nie powinna dzielić małżeństwa, gdyż małżeństwo to nie polityka tylko życie.
?????
4 miesiące temu
Jakaś ona brzydka taka, czegoś w jej urodzie brakuje. Czy mi się tylko wydaje? Ma jakieś braki w urodzie, o głowie nie piszę.
Paul Dillet
4 miesiące temu
Tak, zostaw tego leszcza i chodź do prawdziwego faceta, kulturysta brunet przystojny wielki gnat kupa kasy bedzie fajno:))
Ludsiępodli
4 miesiące temu
Jak robi to za dobrą kasę No to jest zrozumiałe jak za darmo to bez sensu
jabis
4 miesiące temu
Oni to znakomity przykład tego, co powinno być ważne. Już w Ewangelii najważniejsza jest miłość. Miłość ma być ponad wszystko. Ludzie są różni, każdy indywidualny i ma prawo do indywidualności. Różnice są do pokonania, a jeśli nie do pokonania, to do tolerowania. Szczęśliwie chociaż Oni to rozumieją. Smutne, że reszta ludzi nie rozumie, że Biblijna miłość dotyczy bliźnich (a bliźni to wszyscy, wrogowie też). Czemu krytykujemy p Mariannę, a nawet Jej męża, za różnice, zamiast brać przykład z Ich tolerancji i miłości. Sądzę, że zastanowienie się i branie z Nich przykładu, zmieniłoby radykalnie sytuację w kraju. Nauczyłoby nas jak się godzić, a nie kłócić i nienawidzić za odmienność myślenia.
exx
4 miesiące temu
czemu? pani nauczycielko, może zapytać - dlaczego?
smutne
4 miesiące temu
Ta pani ma jeszcze dziecko. Byłoby niedobrze aby to dziecko dowiedziało się od kolegów co robi mamunia.
KICZ
4 miesiące temu
HIT- KIT !
KICZ
4 miesiące temu
HIT- KIT !
Nina
4 miesiące temu
Pani nikt. Niezbyt ładna (ma zdecydowanie męskie rysy twarzy) a jej pustostan aż razi po oczach. Wiej chłopie póki czas.
Baśka
4 miesiące temu
To wszystko jest żenujące!!!! Pan minister i jego żona na luzie, takie coś to się ogląda w sferach artystycznych. Tam im więcej rozwiązłości tym bardziej są sławni są którzy, piosenkarze. Panie Ministrze litości naród patrzy!!!!
Bokser
4 miesiące temu
Zdjęcie o 5 rano. Wszystko jasne Damski
RobertS
4 miesiące temu
Szkoda faceta. Rozwieźć się nie wypada. Żyć z oszołomką trudno...
Prawda
4 miesiące temu
Po prostu musi ja ktoś dobrze wyruchac tego jej brakuje to jest moja odpowiedź, dziękuję.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić