Rozwód? W niedzielę rano Schreiber wrzuciła wymowne zdjęcie

739

Małżeństwo Marianny i Łukasza Schreiberów budzi wiele kontrowersji. Była uczestniczka "Top Model" otwarcie mówi o tym, że ona i jej mąż różnią się w wielu kwestiach światopoglądowych. Pojawiły się nawet pogłoski o nadchodzącym rozwodzie. W niedzielę Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych wymowny post.

Rozwód? W niedzielę rano Schreiber wrzuciła wymowne zdjęcie
Marianna Schreiber rozwiewa wątpliwości odnośnie swojego małżeństwa (AKPA, Baranowski)

Marianna Schreiber od samego początku kariery w mediach nie kryła, że nie zawsze jest jej po drodze z przekonaniami męża. Już w trakcie castingu do "Top Model" wyznała, że przyszła do programu wbrew woli Łukasza Schreiberga. Otwarcie krytykowała także decyzję ministra PiS o głosowaniu za uchwaleniem "lex TVN".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W związku z różnicami światopoglądowymi państwa Schreiberów coraz częściej pojawiały się plotki o rychłym rozwodzie. Wielu internautów podawało w wątpliwość przyszłość związku, w którym partnerzy stoją po przeciwnych stronach politycznej barykady. W końcu Marianna Schreiber straciła cierpliwość i osobiście rozwiała wszelkie wątpliwości.

W niedzielę rano Marianna Schreiber opublikowała na Instagramie nagranie, na którym daje wyraz swojej miłości do męża. Na końcu materiału pojawia się wspólne zdjęcie z ukochanym, a w opisie widnieją słowa niepozostawiające wątpliwości, że cały czas łączy ich gorące uczucie.

Dryfujemy razem na opuszczonej przestrzeni… Spadam… Ale ty mnie chwytasz i razem już możemy wszystko… – M – napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Marianna Schreiber dała do zrozumienia, że tym publicznym gestem chce rozwiać wątpliwości odnośnie swojego związku. Jak przyznała, wielokrotnie otrzymywała pytania o skomplikowane relacje z mężem.

Pytacie mnie, jak to "wszystko" jest. Myślę, że ten filmik kryje w sobie wiele odpowiedzi… – podsumowała na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić