Rusin uderza w Egurollę. Chodzi o pracę w TVP

146

Agustin Egurrola został jurorem w programie "Dance, dance, dance" emitowanym przez TVP. Kinga Rusin znana z ostrego języka, napisała wprost co myśli o przejściu swojego byłego kolegi do Telewizji Publicznej.

Rusin uderza w Egurollę. Chodzi o pracę w TVP
Kinga Rusin przez wiele edycji była prowadzącą "You Can Dance - Po prostu tańcz" gdzie jurorem był polsko-kubański tancerz i choreograf Agustin Egurrola. (Instagram)

Wieczorne wtorkowe "Wiadomości" na TVP poinformowały, że miejsce Roberta Kupisza w programie "Dance, dance, dance" zajął choreograf kojarzony ze stacją TVN Agustin Egurrola. To nie jedyna zmiana. Zamiast Idy Nowakowskiej zobaczymy w tym programie Joannę Jędrzejczyk.

Dziennikarka Kinga Rusin, która często w mediach społecznościowych w ostrych słowach komentuje bieżące wydarzenia i tym razem zabrała głos i "pogratulowała" koledze przejścia od TVP.

Pracowali razem przez wiele edycji

Kinga Rusin przez wiele edycji była prowadzącą "You Can Dance - Po prostu tańcz" gdzie jurorem był polsko-kubański tancerz i choreograf Agustin Egurrola. Dziennikarka na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła wspólne zdjęcie z jurorem i w obszernych wpisie napisała co myśli na temat jego transferu.

Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z tvp info i "dziennikarzy" Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w tvp "tylko dla rozrywki". Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli - zaczyna wpis Kinga Rusin.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dziennikarka zaznaczyła, że to był żart, po czym w mocnym słowach oceniła sytuację.

To żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra Czarnka”: rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! - kontynuuje dalej dziennikarka.

Na koniec dziennikarka ironicznie pozdrowiła kolegów z TVP, a Egurroli pogratulowała wychwalania na antenie "Wiadomości".

Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny... - napisała na koniec z ironią.
Zobacz także: Kinga Rusin zaczynała karierę w TVP. Jak się zmieniła przez lata?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić