Gwiazdor TVN przeszedł do TVP. "Wiadomości" zachwycone, że był ministrantem

217

Wtorkowe "Wiadomości" zakończyły się materiałem, który był zapowiedzią nowej edycji programu "Dance Dance Dance", a przy okazji laurką dla Agustina Egurroli. – To artystyczny transfer roku – zachwycał się prezenter "Wiadomości". O Egurroli mówiono nie tylko w kontekście jego tanecznych dokonań, ale i młodości spędzonej przy ołtarzu.

Gwiazdor TVN przeszedł do TVP. "Wiadomości" zachwycone, że był ministrantem
Agustin Egurrola był bardzo chwalony przez "Wiadomości". (Materiały prasowe)

W trzeciej edycji "Dance Dance Dance" szykują się wielkie zmiany. 16 lutego informacją dnia w "Pytaniu na śniadanie" było ujawnienie nazwisk nowych jurorów tanecznego show Dwójki. Okazało się bowiem, że oprócz Idy Nowakowskiej zobaczymy tam Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę.

Wieczorne "Wiadomości" kontynuowały temat, przedstawiając swoim widzom postać tancerza i choreografa, który jest synem Kubańczyka i Polki. W materiale padały takie hasła jak "artystyczny transfer roku", "wizjoner tańca w Telewizji Polskiej" czy "najbardziej znany choreograf w Polsce".

Co prawda nowy juror "Dance Dance Dance" od dawna współpracuje z TVP, ale dotychczas nie można go było nazwać gwiazdą Telewizji Polskiej. Egurrola odpowiadał za choreografie do programów "Voice of Poland" czy "Sylwestra Marzeń". A widzom cały czas kojarzył się głównie jako juror hitów TVN-u: "Mam talent!" i "You Can Dance".

Agustin Egurrola został przedstawiony w "Wiadomościach" jako wielokrotny mistrz Polski, który pierwsze lata życia spędził na Kubie, ale zakochał się w kraju nad Wisłą. Pokazano też kościół, gdzie w dzieciństwie był ministrantem i służył do mszy sprawowanej przez bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

To był niezwykły czas w moim życiu. Spotkanie z księdzem Jerzym Popiełuszką i to, że mogłem mu służyć do mszy, to był taki czas, kiedy kształtowałem się jako mężczyzna – mówił Egurrola w "Wiadomościach".
Zobacz także: Premiery polskich filmów w 2021 roku
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić