Ryszard z "Sanatorium miłości" ma 37 lat młodszą partnerkę. Starają się o dziecko

26

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" swoją miłość znalazł dopiero po programie. Chociaż jego partnerka jest 37 lat młodsza, to para zdaje się tym nie przejmować. Zakochani spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. W najbliższym czasie chcą powiększyć rodzinę! Obecnie zaś spędzają upojne chwile na południu Europy.

Ryszard z "Sanatorium miłości" ma 37 lat młodszą partnerkę. Starają się o dziecko
Ryszard Lasota znalazł miłość u boku młodszej o 37 lat Hanny. (YouTube)

Ryszard Lasota to jeden z uczestników 1. edycji znanego show "Sanatorium miłości". Ze względu na swoje nietypowe zachowanie, kąśliwe uwagi i żarty przeszedł już do historii programu. Ostatecznie żadna z uczestniczek mu się nie spodobała, ale dzięki udziałowi w programie Ryszard odnalazł prawdziwą miłość.

Dzieli ich 37 lat

Ukochaną Ryszarda jest młodsza o 37 lat Hanna. Po zakończeniu programu dziewczyna napisała do 68-latka długi list, w którym nie kryła zachwytu jego osobą. Nie przeszkadzał jej nawet trudny charakter mężczyzny.

Miłości pary kwitnie, a Ryszard przeszedł prawdziwą metamorfozę. Schudł, nosi bardziej młodzieżowe ubrania i regularnie odwiedza fryzjera. Zakochani dużo podróżują. Ostatnio wybrali się na wakacje do Golem w Albanii, o czym informuje Super Express.

Para odpoczywa od codzienności wygrzewając się w słońcu i pływając w morzu. W rozmowie z tabloidem zdradzili także, że chcą teraz spełnić swoje największe marzenie. Tym marzeniem jest zaś wspólne dziecko.

Ryszard już nie raz wspominał, że jest gotowy na powiększenie rodziny. W rozmowie z Pomponikiem powiedział, że jest to jedno z jego największych marzeń.

Spotkałem cudowną kobietę. Ciepłą, opiekuńczą, uczciwą i bardzo mądrą. Stać mnie na to, by zapewnić jej i naszym dzieciom bezpieczną przyszłość - stwierdził.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić