Schreiber o córce i aborcji. "Powtarzam jej, że dzieci są nadzieją na lepsze jutro"

25

Marianna Schreiber po raz kolejny postanowiła uzewnętrznić się w internecie. Tym razem opowiedziała o swoich marzeniach wobec córki. Choć nie napisała tego wprost, z wypowiedzi żony ministra PiS płynie jasny przekaz dotyczący aborcji. - Powtarzam jej, że dzieci są nadzieją na lepsze jutro - czytamy na Twitterze.

Schreiber o córce i aborcji. "Powtarzam jej, że dzieci są nadzieją na lepsze jutro"
Marianna Schreiber (Twitter, @MSchreiberM)

Marianna Schreiber często zabiera głos na bieżące tematy polityczne i społeczne. Od kiedy niedoszła "Top Model" założyła własną partię "Mam Dość 2023", jeszcze chętniej dzieli się ze światem swoimi opiniami. Ostatnio regularnie wypowiada się na temat aborcji.

Trzy dni temu żona ministra PiS postanowiła odnieść się do głośnej sprawy pani Joanny, która na antenie TVN opowiedziała o swoich doświadczeniach po zażyciu tabletki wczesnoporonnej. Po tym, jak kobieta powiadomiła o tym swoją lekarkę, do szpitala wezwano policję.

W udostępnionym na Twitterze nagraniu Schreiber podkreślała, by pamiętać o negatywnych skutkach aborcji oraz o tym, że tej "decyzji nie da się cofnąć ani jej odwołać".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Angelika Mucha krytykuje nagłośnienie na Stadionie Narodowym. "Akustyka tam jest naprawdę średnia"
Do końca życia osoby, które ją podjęły, muszą żyć z tą świadomością. Za tą decyzją często idą załamania psychiczne, nerwowe - mówiła żona ministra PiS.

W swoim nowym poście opublikowanym na tym samym portalu społecznościowym Schreiber ponownie podzieliła się swoimi przemyśleniami. Tym razem pozornie miały dotyczyć one jej 7-letniej córki, ale między wersami silnie wybrzmiewa temat przerywania ciąży.

Córkę wychowuję w wierze w Boga, w wartościach takich jak: rodzina, miłość do Ojczyzny. Ale chcę też, by moja córka była zawsze szczęśliwa i już teraz powtarzam jej, że w życiu są takie kwestie, z których nigdy nie robi się żartów. Nigdy. Decyzje trzeba podejmować odpowiedzialnie i nigdy za namową innych - pisze na Twitterze 30-latka.
Powtarzam jej, że dzieci są nadzieją na lepsze jutro, naszą przyszłością. Chcę żeby moja córka nigdy nie musiała się martwić o zdrowie i pieniądze. Szczerze? Tak, chcę żeby osiągała sukcesy, żeby na wiele było ją stać, żeby miała wokół siebie kochających ludzi. Ale nie osiągnie tego, podejmując w życiu decyzje wyniszczające swoje ciało i umysł - dodaje w poście Schreiber.

W sekcji komentarzy jeden z internautów dopytał autorki posta, o jakie "decyzje wyniszczające ciało" chodzi. Schreiber odpowiedziała wprost: "Np. Aborcja. To decyzja szczególnie wyniszczająca ludzką psychikę. Pozdrawiam".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić