Schreiber poszła do wojska. Wiadomo już, co na to jej mąż

87

Marianna Schreiber odpowiedziała na pytania internautów na Instagramie. Nie unikała trudnych odpowiedzi. Zdradziła, jaki stosunek do szkolenia w wojsku ma jej mąż Łukasz. Przypomnijmy. Jak dotąd ministrowi PiS nie było po drodze z pomysłami żony.

Schreiber poszła do wojska. Wiadomo już, co na to jej mąż
Schreiber szkoli się w wojsku (Instagram)

20 lutego Marianna Schreiber rozpoczęła szkolenie w wojsku. Jej zapowiedzi nie okazały się pustymi obietnicami. Na jej instagramowym koncie tego dnia pojawił się post, którym udowodniła, że stawiła się już do jednostki.

Przygoda Marianny Schreiber z wojskiem ma trwać 28 dni. Założycielka partii "Mam dość" ma zamiar ukończyć szkolenie na żołnierza zawodowego. Pomimo szeregu obowiązków, 30-latka nie zrezygnowała ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Codziennie publikuje na Instagramie jeden post oraz dodaje treści na relację.

Charakter publikowanych przez Schreiber treści zmienił się na potrzeby jej funkcjonowania w wojsku. Żona ministra pokazuje fanom, jak wyglądają poszczególne zajęcia w Wojsku Polskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

W ostatnich dniach na jej instagramowym koncie można było zobaczyć m.in. zdjęcia otrzymywanych posiłków czy nowo poznanych kolegów i koleżanek.

Schreiber w wojsku. Oto reakcja męża

Marianna Schreiber zdradziła, co o szkoleniu w wojsku uważa jej mąż. 30-latka pozwoliła internautom na zadawanie pytań na Instagramie. Dwa z nich dotyczyły właśnie opinii ministra. Okazało się, że Łukasz Schreiber wspiera swoją żonę w tej decyzji oraz będzie nawet obecny na przysiędze.

Marianna Schreiber przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu. Żona Łukasza Schreibera niespodziewanie wystąpiła w "Top Model". Pomimo tego, że odpadła zaraz po przebrnięciu castingu, to zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. 30-latka regularnie wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje 35,3 tys. osób.

Nie jest tajemnicą, że nie zawsze jej działalność spotyka się z poparciem męża, ministra PiS. Tak było choćby przy okazji aukcji na WOŚP. Przypomnijmy. Wyjście na basen z Marianną Schreiber wygrał twórca memów - Michał Marszał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić