Jakub Artych
Jakub Artych| 

Sensacyjna propozycja dla Macieja Kurzajewskiego. Ucierpi Marcin Hakiel?

49

Te informacje z pewnością nie spodobają się Marcinowi Hakielowi. Coraz głośniej mówi się bowiem o ewentualnym udziale Macieja Kurzajewskiego w popularnym show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Co na to tancerz, były mąż partnerki prezentera, Katarzyny Cichopek?

Sensacyjna propozycja dla Macieja Kurzajewskiego. Ucierpi Marcin Hakiel?
Sensacyjna propozycja dla Kurzajewskiego. Ucierpi Marcin Hakiel? (AKPA, Instagram)

Od czasu "miłosnego coming outu" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski budzą wśród czytelników portali plotkarskich sporo emocji. Medialne zamieszanie, które towarzyszyło im po ogłoszeniu rozstania, na zawsze odmieniło ich losy.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli małżeństwem przez przeszło 14 lat i uchodzili za jeden z najbardziej zgranych duetów w polskim show biznesie. Jak podkreślał w przeszłości, doskonale zdawał sobie sprawę, że jego małżeństwo wisi na włosku.

Proponował Maciejowi Kurzajewskiemu spotkanie, a o zdradzie byłej żony dowiedział się dzięki pomocy wynajętych detektywów. Teraz wygląda na to, że ich drogi ponownie mogą się zejść, bowiem dziennikarz dostał propozycję uczestnictwa w... "Tańcu z gwiazdami", w którym występuje Marcin Hakiel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Ostaszewska o powrocie do TVP po dekadzie. "Przerażające, co tam się działo przez lata"

Jak ustalił w rozmowie z informatorem Plotek, wspólne uczestnictwo obecnego i byłego partnera Kasi Cichopek nie wchodzi jednak w grę, więc najpewniej Marcin Hakiel nie wystąpi w kolejnej edycji.

Udział Maćka wywoływałby na pewno wielkie emocje (...) O lepszą reklamę trudno, więc może liczyć na to, że jak się zgodzi na udział w programie, Marcin Hakiel nie znajdzie się w nowej edycji - podaje wspomniana osoba z otoczenia programu.

Maciej Kurzajewski odszedł z TVP

Gdy Cichopek i Kurzajewski pożegnali się z występami w "PnŚ", nie zrezygnowali z obecności w mediach. W serwisie YouTube prowadzą podcast "Serio?", gdzie rozmawiają z ekspertami i znanymi osobowościami ze świata show-biznesu.

Dzięki temu, że Kasia i Maciek przez długi czas razem prowadzili śniadaniówkę, a w dodatku są też parą w życiu prywatnym, mogą liczyć na podwójne zaproszenia do prowadzenia eventów. Tak też było i tym razem. W maju para poleciała do Egiptu w celach zawodowych, co oboje skrupulatnie uwiecznili w mediach społecznościowych.

Występ w "Tańcu z gwiazdami" byłby jednak szansą dla Kurzajewskiego na kolejny, bardzo duży zarobek.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić